Youtuber nagrał spowiedź z morderstwa – wszystko trafiło do sieci! [WIDEO]

Youtuber nagrał spowiedź

Kreatywność użytkowników mediów społecznościowych nie zna granic. Tym jednak razem youtuber znany pod nazwą Prawdziwa Dynamika Interakcji nagrał własną spowiedź i to u kilku księży. Każdego z nich kłamał, że zabił człowieka. Jak zareagowali duchowni?

Youtuber nagrał spowiedź z morderstwa

W sieci regularnie pojawiają się szokujące i kontrowersyjne materiały, jednak ten wyjątkowo oburzył internautów. Mianowicie autor filmu udał się do spowiedzi i wyznał, że zabił człowieka. To samo wyznanie zdradził kilku duchownym w różnych miejscach. Dodaje, że ciało zostawił na swoim balkonie i owinął je czarnymi workami na śmieci. Youtuber oczywiście kłamie, udając roztrzęsionego i mówiąc, że do rzekomej zbrodni doszło przez przypadek.

ZOBACZ TAKŻE: YOUTUBER UDAWAŁ ZŁY STAN ZDROWIA, ABY NAKRĘCIĆ AKCJĘ RATOWNICZĄ – ZOSTAŁ ARESZTOWANY!

Warto podkreślić, że księża zareagowali na wyznanie spokojnie. Kilku z nich dopytywało o szczegóły śmierci i apelowało o zgłoszenie sprawy na policję. Podkreślali również, że obowiązuje ich tajemnica spowiedzi. Youtuber swoimi wypowiedziami niejednokrotnie prowokował księży, jednak nie udało mu się wyprowadzić ich z równowagi.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Pod filmem pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Głos zabrały również osoby niewierzące i nie utożsamiające się z praktyką kościoła. Mimo to, zdecydowaną większość oburzyło nagranie. Pochwalono natomiast postawę księży, którzy w tak trudnej do zrozumienia sytuacji zachowali spokój. Nie zabrakło również słów wsparcia i współczucia skierowanych do księży pojawiających się w nagraniu. Zostali bowiem nie tylko „sprankowani”, ale narażeni na silne emocje, które wynikają z kłamstwa. W sekcji komentarzy czytamy:

Czegoś tak słabego na polskim YT dawno nie widziałam. I mam nadzieję, że nigdy już nie zobaczę czegoś, co tak bardzo dotknęłoby dna.

autor chciał ośmieszyć księdza a ośmieszył tylko siebie

Pokazałeś tym filmem, jak dobrymi ludźmi oraz wsparciem duchowym oraz czysto ludzkim są księża

Obrzydliwy film

Co o tym myślicie?

 

źródło: youtube.com, nczas.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.