Znany siatkarz w rękach policji! Chodzi o napaść seksualną

znany siatkarz

Znany siatkarz w rękach policji. O poważnych kłopotach można po raz kolejny mówić w kontekście popularnego francuskiego siatkarza, Earvina Ngapetha. Mianowicie, sportowca aresztowano w Brazylii, a powodem ma być napaść seksualna. Mówi się, że 28-latek dał klapsa obcej kobiecie podczas nocnej imprezy w Belo Horizonte.

Znany siatkarz w rękach policji! Napaść seksualna w wykonaniu francuskiego sportowca

Kolejne problemy znanego francuskiego siatkarza, Earvina Ngapetha! Znany z niecodziennych wybryków mężczyzna znów jest na językach całego sportowego świata. A wszystko przez sytuację, która miała miejsce w Brazylii przy okazji klubowych mistrzostw świata właśnie tam rozgrywanych. Ngapeth wpadł w ręce miejscowej policji po tym, jak został oskarżony o napaść seksualną. Ta miała miejsce podczas nocnej imprezy w Belo Horizonte.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK W CZECHACH – STRZELANINA W SZPITALU W OSTRAWIE. SZEŚĆ OFIAR ŚMIERTELNYCH, POLICJA ODNALAZŁA MARTWEGO SPRAWCĘ BRUTALNEGO NAPADU

Francuski gwiazdor dał klapsa obcej kobiecie

Policję o całym zajściu zawiadomiła poszkodowana kobieta. Mianowicie nie spodobał jej się fakt, że Earvin Ngapeth naruszył jej nietykalność. Siatkarz z kolei tłumaczył się tym, że pomylił poszkodowaną ze swoją znajomą. Stąd zdecydował się na takie a nie inne zachowanie. Mimo to przyznał się do winy.

Aresztowanemu sportowcowi grożą poważne konsekwencje. Wszystko przez to, że za tego typu wybryki, brazylijskie prawo przewiduje nawet 5 lat odsiadki w zakładzie karnym.

źródło zdjęcia: volleywood.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.