Znany piłkarz znęcał się nad kotem. W sieci skandaliczne nagranie [WIDEO]

znany piłkarz znęcał się

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. W sieci pojawiło się skandaliczne nagranie, na którym widać jak obrońca angielskiego West Ham United, Kurt Zouma, kopie i bije swojego kota. Jak podaje weszlo.com, sprawę nagłośnił popularny brytyjski dziennik „The Sun”. To już kolejna afera z piłkarzem z Premier League w roli głównej. W dalszej części tekstu znajduje się nagranie, którego nie powinny jednak oglądać osoby wrażliwe. Znamy też treść tłumaczeń samego piłkarza. Jaka czego go kara?

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. W sieci skandaliczne nagranie [WIDEO]

Kolejny piłkarz Premier League bohaterem wielkiego skandalu! Tym razem głośno jest o obrońcy angielskiego West Ham United. Kurt Zouma podpadł nie tylko kibicom, ale także obrońcom zwierząt. Wszystko po tym, jak w sieci pojawiły się nagrania, na których ten znęca się nad swoim kotem. Zouma kopał zwierzę, bił je ręką i rzucał w nie przedmiotami. Warto dodać, że Zouma występuje w reprezentacji Francji.

Na portalu weszlo.com czytamy, że zachowanie Zoumy miał nagrać jego brat. To także on wrzucił wszystko do sieci. Można jednak odnieść wrażenie, że przy wszystkim świetnie się bawił. Materiał, o którym mowa, można zobaczyć poniżej. Ostrzegamy jednak, że nie powinny go oglądać osoby o słabych nerwach:

ZOBACZ TAKŻE: DZIWNE ZACHOWANIE PREMIERA MORAWIECKIEGO. EKSPERTKA OD MOWY CIAŁA TŁUMACZY NAGRANIE, KTÓRYM ŻYJE CAŁA POLSKA [WIDEO]

Tłumaczenia piłkarza: „nasze obydwa koty są szczęśliwe i zdrowe

Zawodnik West Ham United miał udzielić wypowiedzi dla The Sun. W portalu weszlo.com czytamy o wyjaśnieniach piłkarza:

Nie ma wytłumaczenia dla mojego zachowania. Chciałbym przeprosić każdego, kto poczuł się urażony tym filmem. Mogę zapewnić, że nasze obydwa koty są szczęśliwe i zdrowe. Są kochane przez całą naszą rodzinę.

Mówi się, że zachowanie piłkarza było spowodowane tym, że koty „nabałaganiły w domu”. Klub w jakim występuje Zouma prawdopodobnie wyciągnie wobec niego konsekwencje.

źródło: weszlo.com, Twitter, The Sun; zdjęcia: zrzut ekranu Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.