Michał Wiśniewski został nowym wiceministrem

filar reprezentacji polski

Michał Wiśniewski został nowym wiceministrem rozwoju i technologii. Informację oficjalnie potwierdziło Ministerstwo Rozwoju i Technologii na swoim Twitterze. Nowego wiceministra na wniosek Piotra Nowaka powołał premier Mateusz Morawiecki. Wszystko odbiło się w sieci szerokim echem. Dlaczego?

Michał Wiśniewski został nowym wiceministrem. W sieci ogromne zamieszanie – dlaczego?

Wieść o ogłoszeniu nowego wiceministra rozwoju i technologii wywołała w sieci spore poruszenie. Na omawiane stanowisko powołano Michała Wiśniewskiego. Wszystko na wniosek Piotra Nowaka. Informacje oficjalnie w mediach społecznościowych potwierdziło także Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Dlaczego ta informacja wywołała tak duże zamieszanie? Wszystko rzecz jasna przez zbieżność nazwisk. Spora rzesza internautów była przekonana, że wiceministrem został popularny piosenkarz. Szybko jednak okazało się, że nie chodzi o wokalistę znanego i lubianego zespołu „Ich Troje”. Na wspominane stanowisko – jak czytamy w serwisie Popularne.pl – powołano absolwenta Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, IESE Business School University of Navarra oraz studiów menedżerskich MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

ZOBACZ TAKŻE: ZNANY PIŁKARZ ZNĘCAŁ SIĘ NAD KOTEM. W SIECI OPUBLIKOWANO NAGRANIE, NA KTÓRYM WSZYSTKO WIDAĆ. MATERIAŁ TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH. JEST KOMENTARZ SAMEGO ZAWODNIKA – CO MIAŁ DO POWIEDZENIA?

Nowy wiceminister rozwoju i technologii w Polsce

Sylwetkę nowego wiceministra rozwoju i technologii bliżej przytacza portal Popularne.pl. Czytamy tam między innymi o tym, że Michał Wiśniewski urodził się w 1985 roku. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem – wymienia się tam między innymi to, że był zastępcą dyrektora generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) oraz współtworzył strategię promocji polskiej żywności za granicą.

źródło: Twitter, Popularne.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.