Znany model żartuje w sieci z przemocy wobec kobiet – Reserved i Agencja Rebel zrywają współpracę! [SCREENY]

Znany model żartuje

Kolejny skandal w modelingu – znany model żartuje z przemocy wobec kobiet! W sieci pojawiły się niepokojące wiadomości oraz komentarze nawiązujące również do gwałtów. Oburzające treści rozwścieczyły interneautów, którzy nie pozostawili na modelu suchej nitki. Co więcej, Reserved oraz Agencja Rebel zerwały z modelem współpracę.

Znany model żartuje w sieci z przemocy wobec kobiet!

W ostatnich tygodniach media wrzały na temat sprawy Dominica – uczestnika Top Model, który z powodu swojej kryminalnej przeszłości został usunięty z finału programu. Modela w 2011 roku skazano w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. Okazuje się, że to nie koniec skandali w polskim modelingu. Tym razem sprawa dotyczy Victora Stadnichenko, który swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie Big Brother.

Zaraz po zakończeniu programu słuch o Victorze zaginął, aż do teraz. Mężczyzna na co dzień zajmuje się modelingiem, jednak wychodzi na to, że jego kariera wisi na włosku. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych komentarzy oraz wiadomości, które Victor pisał za pośrednictwem Instagrama. Mężczyzna nie tylko żartował z przemocy wobec kobiet, ale również… z gwałtów! Pod jednym z jego zdjęć pewien internauta napisał:

Moje ulubione twoje myśli to: „J***ć osoby, które przeżyły gwałty

Model odpowiedział:

Myjcie się dziewczyny nie znacie dnia ani godziny

 

Znany model żartuje

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE SŁOWA PREZYDENTA OPOLA! ZAPROPONOWAŁ MIESZKAŃCOM PRZEBIJANIE OPON!

Potem było już tylko gorzej, ponieważ w sieci pojawiły się także screeny rozmów Victora z Darią Dąbrowską – uczestniczką Top Model.

Znany model żartuje

Konsekwencje tego mogą być nieodwracalne. Okazuje się, że agencja Rebel Models, z którą współpracował model zerwała z nim umowę. W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie agencji:

Pod naszymi skrzydłami nie będzie zgody na zachowania umniejszające krzywdom ofiar, dlatego w dniu dzisiejszym zdecydowaliśmy się zakończyć współpracę z Victorem.

To jeszcze nie koniec. Marka Reserves współpracująca z modelem postanowiła usunąć wszystkie jego zdjęcia promujące ich ubrania.

Decyzja o usunięciu wszystkich zdjęć z wizerunkiem Victora Stadnichenko z materiałów naszej marki Reserved zapadła jednomyślnie, zarówno po stronie naszej flagowej marki, jak i całej firmy LPP. Naczelną zasadą kultury organizacyjnej naszej spółki jest wzajemny szacunek i odpowiedzialność społeczna. (…) Decyzja o niekontynuowaniu dalszej współpracy, była dla nas naturalną konsekwencją wynikającą z wartości firmy – czytamy w oświadczeniu marki Reserved.

Mimo, że model zdobył się na przeprosiny internauci nie wierzą w jego skruchę.

źródło: instagram.com, pudelek.pl, wirtualnemedia.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.