Znany aktor zagra nowego Batmana! Zobacz kto to!

nowy batman

Bardzo ciekawe informacje filmowe nadchodzą do Polski z zagranicznych mediów! Okazuje się bowiem, że nowy znany aktor prawdopodobnie wcieli się w rolę postaci tytułowej w najnowszym Batmanie. Ma on być najmłodszym w historii odtwórcą roli popularnego superbohatera. 

Nowy Batman – kiedy premiera?

Choć zdjęcia do najnowszej produkcji o superbohaterze mają zacząć się dopiero latem tego roku, o filmie robi się coraz głośniej. Zwłaszcza, jeśli chodzi o jego obsadę. Batman to kultowa ekranizacja i każda jego część wiąże się z ogromnym zainteresowaniem i bardzo ciekawymi kreacjami aktorskimi – jak choćby budzące ogromne zainteresowanie role Jokera.

Premiera nowego Batmana ma odbyć się dopiero w 2021 roku. Mówi się także, że akcja najnowszych perypetii znanego bohatera ma być osadzona w latach 90. i przedstawiać coś na wzór filmu detektywistycznego. Już teraz rzesza fanów z niecierpliwością czeka na każdą informację dotyczącą nowej produkcji. Kluczowe ukazały się właśnie teraz – wiadomo bowiem, kto z dużą dozą prawdopodobieństwa wcieli się w rolę Batmana.

View this post on Instagram

A post shared by Robert Pattinson (@official_robertpattinson) on

Robert Pattinson – nowy Batman

Robert Pattinson to brytyjski znany aktor filmowy i teatralny. Swego czasu największy idol nastolatek, niezwykłą rozpoznawalność i sławę zdobył odgrywając rolę Edwarda Cullena w sadze Zmierzch. Do tej pory kojarzony był właśnie ze światem wampirów – teraz może to ulec zmianie.

Pattinson według wielu bardzo znanych portali branżowych, jest już po słowie z wytwórnią filmową oraz reżyserem. Mówi się jednak także, że pod uwagę nadal brane są inne kandydatury do odegrania kluczowej dla ekranizacji roli. Wymienia się w tej kwestii nazwiska Armiego Hammera oraz Nicholasa Houlta. Ciekawostka: Pattinson jest najniższym z nich, a jednocześnie – najstarszym. Nie zmienia to jednak faktu, że w wieku 33 lat byłby najmłodszym aktorem grającym Batmana w historii kina.

Najbliżej roli mimo wszystko nadal jest Pattinson. Przemawia za nim przede wszystkim wszechstronność. W filmach, w których do tej pory grywał, przeważnie odgrywał główną rolę. Nie inaczej ma być także tym razem. Jak jednak na taką kreację Batmana zareagują fani? Urodzony w Londynie 33-latek stanie przed trudnym zadaniem sprostania oczekiwaniom widzów.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.