Znamy datę premiery serialu Good Omens! [Obsada, zwiastun]

Premiera serialu Good Omens już niedługo. Fani książki wydanej w 1990 roku doczekali się ekranizacji. Czego możemy się spodziewać? Jak wskazuje sam tytuł, z pewnością tematyki nieba i piekła oraz końca świata. A my znamy datę premiery serialu Good Omens. 

Dobry omen książka

Autorami są Neil Gaiman oraz Terry Pratchett. Premiera książki wypadła 1 maja 1990 roku, jednak w Polsce dostępna była dwa lata później. To komediowe fantasy jest parodią słynnego cyklu filmów Omen. Zgodnie z Przenikliwym i Trafnym Proroctwem Agnes Nutter, która jest jedyną wiarygodną wróżką, koniec świata przypada na najbliższą sobotę. Dlatego rozpoczyna się proces ścigania Czterech Motocyklistów Apokalipsy, a zgodnie z Biblią będzie trwała wojna między siłami Nieba i Piekła. Jeżeli jesteście zainteresowani przeczytaniem, można zakupić ją m. in. w Empiku lub innych stronach internetowych. Teraz czas na ekranizację!

Dobry Omen premiera

Znamy datę premiery. Już 31 maja będzie można zobaczyć Dobry Omen. Powstaje jako wspólny projekt Amazonu i BBC Two. Ze względu na humorystyczny klimat oraz elementy biblijne, wiele osób chce zobaczyć tę ekranizację. Informacja o rozpoczęciu prac nad kręceniem, zostały przekazane w 2017 roku. Trzeba było długo czekać, jednak mamy nadzieję, że było to warte!

Dobry Omen serial obsada

Obsada serialu sprawia, że czekanie to niecierpliwy proces. Te nazwiska to mocna ekipa. Michael Sheen to aktor pochodzący z Wielkiej Brytanii, który w Dobrym Omenie zagra postać anioła Azirafala. Ceniony za swoje role oraz znany z filmów tj. Pasażerowie, Królowa czy Czas na miłość. Oprócz tego wspaniały David Tennan, wcielający się w Crowleya. Dodatkowo ekipę zasilają nazwiska tj. Anna Maxwell Martin, Jon Hamm oraz Josie Lawrence.

Podsumowując, ten serial zagwarantuje nam sporą dawkę humoru.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.