Kim jest Barbara Palvin? [życiorys, wzrost, wymiary, wiek]

W świecie mody jest obecnie bardzo znaną modelką, chociaż jej figura odbiega od standardów, które widzieliśmy dotychczas na pokazach. Karierę rozpoczynała jako 13- letnia dziewczyna. Nazywana modelką „plus size”, która w bardzo szybkim tempie zdobywa rosnącą popularność. Kim jest Barbara Palvin? 

Barbara Palvin: życiorys

Palvin pochodzi z Budapesztu, urodziła się 8 października 1993 roku. Obecnie ma 25 lat, a jej popularność stale rośnie. Karierę w modelingu zaczynała od dziecka, gdzie jako nastolatka podpisała swój pierwszy kontrakt. W późniejszych latach jej popularność nabierała coraz większej prędkości. Już wtedy mogliśmy kojarzyć jej twarz z popularnych sklepów odzieżowych, a także marki L’Oréal Paris.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Kim-jest-Barbara-Palvin-życioryswzrost-wymiary-wiek-1.png

Barbara Palvin: wzrost, wymiary

Do tej pory modelki musiały być raczej bardzo szczupłe, aby osiągać zamierzoną popularność. W tym przypadku jest jednak inaczej. Palvin nosi rozmiar 36 i można powiedzieć, że jej ciało prezentuje się raczej normalnie i zdrowo. Jakie wymiary posiada zatem węgierska modelka? Jej wzrost to 175 cm, natomiast wymiary 83-58-89 cm. Jeszcze w tym roku została okrzyknięta modelką plus size. Fani są oburzeni i nie kryją tego w Internecie. Dziewczyna o raczej powszechnie spotykanych kształtach została uznana za puszystą. Szczęśliwie coraz więcej znanych projektantów odchodzi od stereotypu na temat wyglądu idealnej modelki, który przejawiał się przez ostatnie kilkadziesiąt lat.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Kim-jest-Barbara-Palvin-życioryswzrost-wymiary-wiek-2.png

Kariera w Victoria’s Secret

W pierwszym kwartale 2019 roku modelka węgierskiego pochodzenia została okrzyknięta jednym z aniołków Victoria’s Secret. To świetna wiadomość, jednak spotkała się różnorakimi reakcjami. Do tej pory przedsiębiorstwo wybierało raczej modelki o niebywale szczupłych ciałach. Palvin początkowo miała dość duży problem z akceptacją swojej figury, stąd wybierała bardzo ograniczające diety i ciężko trenowała. Ostatecznie jednak cieszy się, że jej marzenie zostało spełnione, a sama zaakceptowała swoje ciało. Już jako nastolatka, która oglądała pokaz Victoria’s Secret obiecała sobie, że kiedyś dotrze do tego momentu. Obecnie zaproszenie do współpracy Barbary Palvin jest bardzo dużym krokiem w stronę innego spojrzenia na karierę w modelingu. Mimo wszystko jednak określanie jej mianem „plus size” jest co najmniej bulwersujące!

Źródło zdjęć: Instagram