Znaleźli pijanego niedźwiadka. Nagranie hitem – zwierzę nie wiedziało co się dzieje [WIDEO]

znaleźli pijanego niedźwiadka

Znaleźli pijanego niedźwiadka. Nagranie okazało się hitem – zwierzę nie wiedziało co się dzieje. Niezwykłe wideo opublikowano w sieci i spotkało się ono z nadspodziewanym zainteresowaniem internautów. Wszystko wydarzyło się w miejscowości Düzce w Turcji. To właśnie tam okoliczni mieszkańcy znaleźli upojone zwierzę, które potrzebowało pomocy. Niedźwiadka zapakowano na bagażnik pojazdu i odwieziono do weterynarza. Wszystko wyglądało jednak naprawdę niesamowicie. Nagranie zobaczycie poniżej.

Znaleźli pijanego niedźwiadka. Nagranie istnym hitem – zwierzę nie wiedziało co się działo [WIDEO]

Niezwykłe wideo z Turcji podbija internet w ostatnich dniach. Jego bohaterem stał się niewielki niedźwiadek, którego stan wskazywał na ewidentne nadużycie alkoholu. W istocie rzeczywiście tak było, z tym, że zwierzę znacznie przesadziło z miodem. O wszystkim pisze między innymi portal o2.pl. Cała akcja miała miejsce w w miejscowości Düzce w Turcji. To właśnie okoliczni mieszkańcy trafili na zdezorientowane, ledwo przytomne i potrzebujące pomocy zwierzę. Na szczęście osoby zdecydowały się zaopiekować niedźwiadkiem i przewieźć go do weterynarza.

Według tureckich mediów, niedźwiadek leżał u zbocza pagórka. Właśnie tam zapadła decyzja o zapakowaniu go na tyły terenowego pojazdu. Właśnie wtedy powstało też głośne nagranie. Widać na nim zwierzę, które jest ewidentnie pijane. Niedźwiedź nie do końca był świadomy, co tak naprawdę się dzieje. Próbował się podnieść, jednak z marnym skutkiem. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Wprowadzą to w Polsce? „Groźna sytuacja” – po słowach jasnowidza Jackowskiego powiało grozą

Zwierzę próbowało siadać, wydawało dziwne odgłosy i bardzo głęboko oddychało. Wizyta u weterynarza pomogła mu dojść do siebie

Jak widać na powyższym nagraniu, niedźwiadek rzeczywiście mocno przesadził ze smakołykami. Na szczęście przewieziony w porę do weterynarza, stosunkowo szybko doszedł do siebie. Spotkał tam odpowiednią pomoc i niedługo później mógł znów trafić na łono natury. Z pewnością stał się jednak jednym z najpopularniejszych zwierząt w sieci w ostatnim czasie.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.