Bardzo zły znak – pojawiły się „kamienie głodu”. Przerażające znaczenie

bardzo zły znak

Bardzo zły znak – pojawiły się tak zwane „kamienie głodu”. Okazuje się, że ich widok niestety nie zwiastuje niczego dobrego, a wszystko ma naprawdę przerażające znaczenie. To fatalny zwiastun dla ludzkości. „Kamienie głodu” zaobserwowano między innymi w Niemczech. Niektóre z nich pochodzą z naprawdę zamierzchłych epok, jednakże zawsze oznaczały to samo – nadejście bardzo trudnych czasów. Szczegóły poniżej.

Bardzo zły znak – pojawiły się „kamienie głodu”. Przerażające znaczenie, nadchodzą bardzo trudne czasy dla ludzkości

Ostatnie lata z pewnością zapiszą się w historii całego świata – ludzkość w bardzo krótkim czasie doświadczyła pandemia koronawirusa, wielki kryzys oraz poważne zmiany klimatyczne. Teraz szczególnie dużo mówi się o tym ostatnim aspekcie. Coraz więcej osób ma świadomość, że pod względem klimatu sprawa wygląda coraz trudniej. Rekordowo wysokie temperatury i susza wpływają niekorzystnie choćby na plony. To jednak nie koniec. Jak donoszą światowe media, natura dała kolejny bardzo niepokojący znak. Mianowicie, między innymi w Niemczech pojawiły się tak zwane „kamienie głodu”. Ich znaczenie może przerażać.

„Kamienie głodu” pojawiły się w niektórych niemieckich rzekach. Na wszystko wpływ ma panująca susza. Uwidocznienie się „kamieni głodu” oznacza nadejście bardzo trudnych czasów. Portal o2.pl podaje, że omawiane kamienie to najstarsze zabytki hydrologiczne Europy Środkowej. Poziom wody w rzece Łaba spadł do tak drastycznego poziomu, że odsłonił legendarne kamienie.

ZOBACZ TAKŻE: Znaleźli pijanego niedźwiadka. Nagranie hitem – zwierzę nie wiedziało co się dzieje [WIDEO]

„Mieszkańcy muszą przygotować się na bardzo trudne czasy”

To, że „kamienie głodu” ujrzały powierzchnię sugeruje, że mieszkańcy muszą przygotować się na naprawdę bardzo trudne czasy, oznaczające właśnie głód spowodowany suszą. Sprawę opisała niemiecka redakcja „Sachsische Zeitung”. Podaje się tam, że wzdłuż brzegów rzeki Łaby odnaleziono dosłownie dziesiątki „kamieni głodu” a co istotne – wiele z nich jest nieznanych i jeszcze nieopisanych.

Warto bowiem zaznaczyć, że popularne „kamienie głodu” zwykle opisywano. Pojawiały się na nich wyryte daty i mocne sentencje. Serwis o2.pl wspomina choćby o jednym z kamieni, na którym widnieje wyryty rok 1616 oraz napis:

Kiedy mnie widzisz, płacz.

Czy tym razem pojawienie się kamieni także zwiastuje coś naprawdę niepokojącego? Obserwując panującą na świecie sytuację, można niestety mieć takie podejrzenia.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.