Złota Piłka jednak dla Lewandowskiego?! Zaskakujący zwrot akcji!

złota piłka jednak dla lewandowskiego

Złota piłka jednak dla Lewandowskiego?! W całej sprawie pojawił się zaskakujący zwrot akcji. Okazuje się, że polski napastnik może otrzymać jedno z najcenniejszych wyróżnień, na jakie mogą liczyć piłkarze. I wcale nie chodzi o petycję, która mówi o unieważnieniu wyborów z roku 2021. Mianowicie, pojawiły się pewne pogłoski, jakoby France Football miało jednak wręczyć nagrodę za rok 2020, kiedy to faworytem do jej zdobycia był właśnie popularny „RL9”. Złotej Piłki w zeszłym sezonie nie przyznano ze względu na pandemię COVID-19. Głos w całej sprawie zabrał redaktor naczelny „France Football”.

Złota Piłka jednak dla Lewandowskiego?! Zaskakujący zwrot akcji!

Nadal nie milkną echa poniedziałkowego plebiscytu France Football, podczas którego wręczano Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza na globie za rok 2021. Wszystko finalnie rozgrywało się pomiędzy dwójką zawodników – Leo Messim oraz Robertem Lewandowskim. Niestety z perspektywy polskich fanów, po trofeum sięgnął Argentyńczyk, który naprawdę nieznacznie wyprzedził w głosowaniu napastnika Bayernu.

Jednakże, gdy Messi odbierał nagrodę, jeszcze ze sceny zwrócił się do Lewandowskiego. Przyznał, że Polak powinien otrzymać trofeum za poprzedni sezon. I wygląda na to, że wiele osób wzięło to sobie do serca – łącznie z przedstawicielami France Football. W sieci pojawiła się bowiem znamienna wypowiedź redaktora naczelnego magazynu. Co takiego zakomunikował? I czy Robert Lewandowski faktycznie może liczyć na trofeum z roku 2020?

ZOBACZ TAKŻE: EGZORCYZMY W CENTRUM GDAŃSKA. SIEĆ PODBIJA SZOKUJĄCE NAGRANIE PROSTO Z POLSKI. MATERIAŁÓW WIDEO JEST JESZCZE WIĘCEJ!

Lewandowski ze Złotą Piłką za rok 2020? Słowa redaktora naczelnego France Football dają do myślenia!

Wypowiedź redaktora naczelnego France Football, a więc magazynu, który jest organizatorem plebiscytu, daje do myślenia i rozbudza wyobraźnię polskich fanów. Jego słowa można interpretować w ten sposób, że nagroda za rok 2020 jednak zostanie wręczona. A zdaje się, że na zwycięstwo w tamtym okresie największe szanse miał Lewandowski. Pascal Ferre o przyznaniu nagrody za rok poprzedni Polakowi mówił:

Myślę, że nie musimy podejmować decyzji bardzo szybko. Możemy o tym pomyśleć, a jednocześnie szanować historię Złotej Piłki, która opiera się na wyborach.

źródło: polsatsport.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.