26-latka wydała 120 tys. dolarów na swoją metamorfozę – przez zabieg straciła wzrok na kilka tygodni!

Amber Luke

26-latka jest fanką modyfikacji ciała jak i medycyny estetycznej. Na swoją metamorfozę wydała krocie, jednak nic nie wskazuje, aby zaprzestała zmieniać swoje ciało. W ostatnim czasie Amber Luke wytatuowała swojego gałki oczne na niebiesko, co skutkowało utratą wzroku na kilka tygodni. Nie mniej jednak nie zniechęciło to jej do wykonania kolejnych zabiegów. Poznajcie historię Amber!

Amber Luke

26-letnia Amber Luke uwielbia modyfikować swoje ciało. Posiada ponad 600 tatuaży, którymi pokryte jest niemalże całe jej ciało. Ponadto nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej. Kobieta ma powiększone usta, biust, implanty w pośladkach, a także wypełnione policzki. Zdecydowała się również na rozcięcie swojego języka na pół, wstawienie srebrnych zębów zakończonych szpicem, a także zmianę kształtu uszu.

ZOBACZ TAKŻE: CZŁOWIEK „KOSMITA” ZDECYDOWAŁ SIĘ NA KOLEJNĄ MODYFIKACJĘ CIAŁA – POKAZAŁ PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE TUŻ PO ZABIEGU!

26-latka wyznała, że na swoją metamorfozę wydała około 120 tys. dolarów, czyli około pół miliona złotych! Nie mniej jednak nie zapowiada się, aby zaprzestała zmian na swoim ciele.

W ostatnim czasie pochwaliła się kolejną zmianą wizerunku, czyli niebieskimi gałkami ocznymi. Z relacji Amber dowiadujemy się, że tatuaż na oczach był niezwykle bolesny i skutkował utratą wzroku na blisko 3 tygodnie! Ból porównała do „wcierania odłamków szkła w oczy”.

Niedługo po komplikacjach związanych z tatuażem na gałkach ocznych, 26-latka decydowała się na kolejny tatuaż. Tym razem na czole. Informacja ta rozjuszyła fanów, którzy zaczęli martwić się o zdrowie, a nawet i życie Amber. Kobieta odpowiedziała, że to jej twarz, a więc będzie robiła z nią to, na co ma ochotę.

Zrobię, co chcę. To moja twarz – wyznała.

 

Co sądzicie o tak ekstremalnych modyfikacjach ciała?

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.