Katarzyna W. wyjdzie wcześniej na wolność? Podano datę!

Katarzyna W.

Zbrodnia, do której doszło w 2012 roku po dziś dzień budzi skrajne emocje. To właśnie wtedy oczy całej Polski skierowały się na Katarzynę W., która początkowo poinformowała o zaginięciu swojej córeczki, by później brutalna prawda wyszła na jaw. Ostatecznie kobieta została skazana na 25 więzienia za zabójstwo córki. Kiedy opuści więzienną celę?

Katarzyna W. zabiła Madzię

Przypomnijmy, że do tragicznej zbrodni doszło w 2012 roku. To właśnie wtedy media obiegła niepokojąca informacja o zaginięciu małej Madzi. Wszystkie służby usilnie próbowały odnaleźć dziecko, a historią uprowadzonej dziewczynki żyła cała Polska. Informacje o zaginięciu można było zobaczyć wszędzie – w sieci, gazetach, a nawet i na telebimach w wielu miastach. Przełomem w sprawie okazało się zaangażowanie detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, któremu wówczas 22-letnia Katarzyna W. wyjawiła kluczowe informacje. Szybko okazało się, że nikt nie porwał Madzi. Pierwsza wersja o jakiej powiedziała matka dziecka skupiała się na niefortunnym wypadku. Katarzyna twierdziła, że dziecko rzekomo wypadło z jej rąk, a następnie uderzyło główką o próg, w efekcie czego zmarło. Sekcja zwłok wskazała jednak, że Madzia została uduszona.

ZOBACZ TAKŻE: EGZORCYZMY W CENTRUM GDAŃSKA – DO SIECI WYCIEKŁY NIEPOKOJĄCE NAGRANIA Z RYTUAŁÓW!

Kiedy Katarzyna W. wyjdzie na wolność?

Ostatecznie Katarzynę W. skazano na 25 lat więzienia za zabójstwo córki. Na początku trafiła do zakładu karnego w Krzywańcu. Warto dodać, że morderczyni ze względu na medialny charakter sprawy była objęta szczególną ochroną. Wiele kobiet osadzonych w tym samym zakładzie co Katarzyna chciały pomścić kobietę i same wymierzyć sprawiedliwość.

Jeśli Katarzyna W. odsiedzi cały wyrok, wyjdzie na wolność w 2037 roku, w wieku 47 lat. Warto jednak dodać, że kobieta może ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Jeśli sąd przychyliłby się do tej prośby,  morderczyni będzie mogła wyjść z więzienia po 20 latach odsiadki. Jeśli ten scenariusz okaże się prawdziwy, kobieta będzie wolna już około 2032 roku.

 

źródło: popularne.pl,wp.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.