„Zło Czyha za Drzwiami” – horror w CDA. Premiera przeniesiona z kina do sieci

zło czyha za drzwiami

„Zło Czyha za Drzwiami” – horror tylko w CDA Premium! Kolejna głośna premiera ze względu na epidemię koronawirusa, zamiast do kina trafia prosto do sieci. Tym razem jest to zbierający bardzo dobre recenzje skandynawski horror. Film od samego początku trzyma w napięciu, jest świetnie nagrany i spełnia wszystkie kryteria naprawdę solidnej produkcji. Poniżej prezentujemy zarys fabuły oraz zwiastun. Wiadomo kiedy odbędzie się internetowa premiera horroru!

„Zło Czyha za Drzwiami” – horror w CDA Premium. Premiera przeniesiona z kina do sieci

CDA Premium zaskakuje kolejną nowością. Tym razem mowa o zbierającym bardzo dobre recenzje horrorze. Co więcej, premiera filmu w CDA Premium odbędzie się już 25 marca. To kolejna produkcja, która z powodu lockdownu i zamkniętych kin, wędruje prosto do sieci. Historia przedstawiona w produkcji oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. O czym dokładnie opowiada?

O czym opowiada horror?

Tak jak wcześniej wspomniano, szwedzki film oparty jest na faktach. Opowiada historię Shirin, jej partnera oraz 5-letniego Lucasa. Przeprowadzka to szansa na spokojnie rozpoczęcie wspólnego życia wspomnianej trójki bohaterów. Nie wszystko przebiega jednak po ich myśli. A to za sprawą domu, do którego postanawiają się wprowadzić.

zło chyha

„Zło Czyha za Drzwiami” cały film CDA

Nowe miejsce skrywa pewną tajemnicę. Mały Lucas twierdzi, że w domu poznał nowego przyjaciela. Problem jednak w tym, że – według opowieści chłopca – jego kolega miesza za ścianą, w opuszczonej części budynku. Atmosfera gęstnieje, a w domu zaczynają dziać się coraz to dziwniejsze rzeczy.

„Zło Czyha za Drzwiami” – zwiastun

Już sam zwiastun horroru budzi sporo emocji. Mianowicie, w pełni oddaje klimat, z jakim widzowie mierzą się przez cały czas trwania filmu. Pikanterii dodaje fakt, że cała historia miała wydarzyć się naprawdę. Trailer prezentujemy poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: „NUMER 32” HORROR, KTÓRY STAŁ SIĘ HITEM POPRZEDNIEGO HALLOWEEN! O CZYM OPOWIADA? GDZIE OGLĄDAĆ? CDA ZNOWU ZASKAKUJE!

„Zło Czyha za Drzwiami” online, „Zło Czyha za Drzwiami” gdzie oglądać

Szwedzki horror dostępny będzie jedynie w serwisie CDA Premium. Jego premierę przewidziano na 25 marca tego roku. Jak nowi lokatorzy poradzą sobie z mroczną tajemnicą, jaką skrywają mury zamieszkanego przez nich budynku?

zło czyha

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.