Zemsta za złe parkowanie – czy to już przesada? Zobacz co wymyślił pewien Polak

zemsta za złe parkowanie

Zemsta za złe parkowanie – czy to już przesada? Wielu internautów jest zbulwersowanych tym, co wymyślił pewien Polak. Mianowicie, mężczyzna postanowił w osobliwy sposób zemścić się na kierowcach, którzy w jego ocenie źle parkują swoje pojazdy. Pojawia się jednak także wiele głosów, które pochwalają takie akcje. Czy jest to odpowiedni sposób na edukację dla kierujących? Nagranie oraz zdjęcia, obrazujące rzeczoną zemstę, pojawiły się na specjalnej grupie w portalu Facebook – nosi ona nazwę „Święte krowy warszawskie”. Całą sprawą zainteresował się także znany portal „Stop Cham”.

Zemsta za złe parkowanie – czy to już przesada? Mężczyzna obłożył źle zaparkowane samochody sianem

Problem parkowania dotyczy wielu miast – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Wszystko rzecz jasna spowodowane jest rosnącą ilością pojazdów, która sprawia, że parkingi stają niewydolne. To popycha kierowców do zostawiania pojazdów w przeróżnych, nie zawsze odpowiednich miejscach. Jak się jednak okazuje – są osoby, które postanowiły z takowym procederem walczyć. Co więcej, ich poczynania bardzo często są filmowane i publikowane w sieci. Tak było i tym razem, a zemsta dla „świętych krów parkowania” była dość specyficzna.

zemsta za złe parkowanie

Pewien mężczyzna postanowił obsypać źle zaparkowane według niego pojazdy… sianem. Relacja z całego zajścia pojawiła się w portalu Facebook na grupie „Święte krowy warszawskie”, a o wszystkim nie omieszkał także poinformować portal „Stop Cham”.

ZOBACZ TAKŻE: POTĘŻNA RURA W PASSACIE, TRAMPOLINA NA DACHU – JAK POLACY TRANSPORTUJĄ WIELKIE GABARYTY? „NIE WIADOMO CZY SIĘ ŚMIAĆ, CZY PŁAKAĆ”. ZOBACZ NAGRANIA!

Siano na samochodach – „nakarmiłem krowy”. Zobacz akcję skierowaną przeciwko złemu parkowaniu!

Zdania na temat tego, czy sposób w jaki zdecydowano się edukować kierowców jest dobry, są podzielone. Jedni uważają, że to słuszna metoda, aby dać ludziom do myślenia. Inni natomiast zwracają uwagę na fakt, że takowe zachowania mogą jedynie przysporzyć problemów ludziom, którzy decydują się na takie kroki. A jak to wszystko wygląda w rzeczywistości? Można zobaczyć to poniżej:

Opublikowany przez Wojciecha Galeńskiego Środa, 10 czerwca 2020

źródło: Facebook – grupa Święte krowy warszawskie, Stop Cham