Potężna rura w Passacie, trampolina na dachu – w taki sposób przewozi się ładunki w Polsce! [WIDEO]

potężna rura w passacie

Potężna rura w Passacie – to, w jaki sposób pewien dziarski kierowca przewoził pewien ładunek, po prostu zdumiewa. W sieci pojawiły się nagrania prezentujące całą sytuację. Jak się jednak okazuje – problem nieodpowiedzialnego przewożenia sporych gabarytów w pojazdach, które nie są do tego przystosowane, jest w naszym kraju niemal na porządku dziennym. Niedługo po omawianej rurze w Passacie, w sieci pojawiły się kolejne zatrważające materiały. Tym razem chodziło o przewożenie trampoliny na dachu. Nagrania prezentujemy poniżej.

Potężna rura w Passacie – w taki sposób przewozi się duże gabaryty w Polsce

Niektóre sytuacje, która można obejrzeć w Internecie – wydają się wręcz niemożliwe do zobaczenia w rzeczywistości. Najgorsze jednak jest to, że wszystko dzieje się naprawdę. Tym razem skrają nieodpowiedzialnością wykazał się kierujący Passatem, który do swojego pojazdu postanowił zapakować potężną rurę – i jakby nigdy nic ruszył z nią do domu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, jak zapakowany do auta został ogromny przedmiot. Nie dość, że znacznie wystawał poza obręb samochodu, to nie sprawiał wrażenie zbyt dobrze przymocowanego. To jednak nie przeszkodziło kierowcy w kontynuowaniu jazdy. Całe zajście nagrali inni uczestnicy ruchu drogowego.

 

Passa z wielką rurą to nie wszystko – inny kierowca na dach zapakował rozłożoną trampolinę

Jak wcześniej wspomniano – nieodpowiedzialne przewożenie ładunków w ostatnim czasie jest plagą. Potwierdzeniem tej tezy może być sytuacja, którą udokumentowano pod jednym z marketów. Jak łatwo zauważyć – klienci sklepu zdecydowali się na kupno pokaźnych rozmiarów trampoliny. Nie to jest jednak tutaj najważniejsze. Dużo bardziej zdumiewa sposób, w jaki zdecydowano się ją przewieźć do domu. Wszystko zobaczyć można poniżej: