Zaskakująca kreacja nauczycielki na studniówce

Zaskakująca kreacja

Zaskakująca kreacja nauczycielki na studniówce! Podczas imprezy Technikum Ekonomicznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawowego w Chorzowie sukienka nauczycielki Justyny Dobrzyńskiej-Pietrek zrobiła furorę. Mianowicie kobieta przyozdobiła ją portretami swoich wychowanków.

„Moja klasa jest wspaniała pod różnymi względami i to był mój ukłon w ich stronę”

Podczas studniówki Technikum Ekonomicznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawowego w Chorzowie największą furorę zrobiła zaskakująca kreacja nauczycieli Justyny Dobrzyńskiej-Pietrek. Jak wiadomo, na imprezie maturzystów każdy chce wyglądać olśniewająco i wyjątkowo, jednak sukienka nauczycielki okazała się być najkreatywniejsza. Mianowicie kobieta przyozdobiła ją portretami swoich wychowanków. Nauczycielka skomentowała swój strój: „Moja klasa jest wspaniała pod różnymi względami i to był mój ukłon w ich stronę”.

Ponadto, zdjęcia zostały wykonane specjalnie na tą okazję, ponieważ uczniowie zawczasu podpisali zgodę na wykorzystanie ich wizerunku. 

Zaskakująca kreacja

Nauczycielka zaskoczyła uczniów

Sukienkę na specjalne zamówienie pani Justyny uszyła krawcowa. Nauczycielka dodaje, że pomysł sporo ją kosztował, jednak było warto. Ponadto, uczniowie oraz nauczyciele reagowali bardzo pozytywnie, a co najważniejsze – pomysł do końca udało się utrzymać w tajemnicy.

Justyna Dobrzyńska-Pietrek jest nauczycielką historii i wiedzy o społeczeństwie. W tym roku będzie świętować 30-lecie swojej pracy, a od 13 lat pracuje z młodzieżą Technikum Ekonomicznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawowego w Chorzowie. Jest wychowawczynią klasy IVc na kierunku technik logistyk. Nauczycielka dodaje:

To niesamowita klasa. Moi uczniowie to artyści, są bardzo kreatywni. W tym roku po raz trzeci wystawią charytatywną sztukę w ramach cyklu „Maj zaczyna się jutro”, który sami wymyślili.

Wydarzenie charytatywne jest organizowane na rzecz Chorzowskiego Hospicjum. W tym roku uczniowie zajęli się „Antygoną w Nowym Yorku”. Historyczka tłumaczy, że to wszystko pomysły uczniów. Sami szukali sponsorów i przygotowywali stroje. Premierę „Antygony w Nowym Yorku” w wykonaniu uczniów i absolwentów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie zaplanowano na 17 czerwca 2020 roku, na godzinę 19:00.

 

ZOBACZ TAKŻE: ZAMIAST WODY Z KRANÓW POPŁYNĄŁ… ALKOHOL

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.