Zamówiła sukienki – w zamian otrzymała 25 tys. tabletek ecstasy. Pomyliła je z ozdobnymi kamykami

zamówiła sukienki

Przez Internet zamówiła sukienki – zamiast nich dostała przesyłkę, w której znajdowała się ogromna ilość tabletek ecstasy. 58-letnia Austriaczka pomyliła je z ozdobnymi kamyczkami. Dochodzenie wykazało, że używki są warte niemal pół miliona euro. Tak mogą kończyć się zakupy w sieci.

Zamówiła sukienki – w zamian otrzymała 25 tysięcy tabletek ecstasy

Z pewnością wielu z nas robi stosunkowo często zakupy w Internecie. W obecnych czasach jest to już pewien standard, a właśnie choćby ciuchy można kupić za pomocą kilku kliknięć, bez wychodzenia z domu czy nawet bez wstawania z kanapy. Zdarza się jednakże, że zamówiony towar w rzeczywistości mija się z opisem czy zapewnieniami sprzedającego. Co natomiast ma powiedzieć 58-latka z Austrii, która zamiast dwóch sukienek zamówionych w sieci otrzymała potężne ilości narkotyków? Przesyłkę nadano jej z Holandii. Jakież było jej zaskoczenie, gdy w paczce nie znalazła ubrań, a tysiące tabletek. Co ciekawe, nieświadoma kobieta nie wiedziała że ma do czynienia z zakazanym towarem.

ZOBACZ TAKŻE: POTĘŻNY POŻAR ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH. WIDEO Z NIESAMOWITĄ EKSPLOZJĄ

Kobieta tabletki ecstasy pomyliła z ozdobnymi kamyczkami

Zdezorientowana Austriaczka nawet nie wzięła pod uwagę faktu, z czym tak naprawdę może mieć do czynienia. Była święcie przekonana, że otrzymany towar to ozdobne kamyczki. Okazało się jednak, że wartość rzekomych kamyczków to około pół miliona euro.

Dopiero mąż 58-latki zorientował się, czym tak naprawdę może być tajemnicza przesyłka. Paczkę zwrócono na pocztę, a o wszystkim powiadomiono policję. Momentalnie wszczęto śledztwo. Jak dotąd wiadomo, że paczka miała trafić do Szkocji.

źródło zdjęcia: gdansk.policja.gov.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.