Pijany sędzia podczas meczu piłkarskiego. Wideo hitem w sieci

pijany sędzia

Pijany sędzia podczas meczu piłkarskiego? Taka sytuacja miała miejsce w młodzieżowej lidze w Czechach. Co więcej, poczynania arbitra liniowego zostały nagrane. W sieci stały się hitem, a internauci nie szczędzą zgryźliwych komentarzy w kierunku będącego pod wpływem alkoholu mężczyzny. Teraz niesfornym sędzią ma zająć się czeska Centralna Komisja Sędziowska.

Pijany sędzia podczas meczu piłkarskiego! Nagranie z Czech podbija Internet

Sędziowie piłkarscy nie mają łatwego życia, a kandydaci na rozjemców sportowych zmagań muszą posiadać naprawdę mocne nerwy i odporność psychiczną. Wszystko przez ciągłą presję, zarówno ze strony samych zawodników, jak i ze strony bardzo często wręcz wrogo nastawionych trybun. Liczne docinki, a nawet wulgaryzmy – to dla nich chleb powszedni. Nie jest to jednak powód do tego, aby od razu uciekać w alkohol. Zwłaszcza, gdy prowadzi się spotkanie, a gdyby tego było mało – pojedynek młodych piłkarzy. W młodzieżowej lidze czeskiej sfilmowano sędziego, który ewidentnie był pod wpływem alkoholu. Jego popisy można zobaczyć na nagraniu poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: POTĘŻNY POŻAR WE FRANCUSKICH ZAKŁADACH CHEMICZNYCH! ZAMYKAJĄ ŻŁOBKI I SZKOŁY, WIDEO Z MOMENTU EKSPLOZJI 

Sędzia prawdopodobnie straci pracę

Będący pod wpływem alkoholu liniowy miał ogromne problemy z utrzymaniem równowagi. Gdyby tego było mało – kilkukrotnie się przewrócił. Sprawa nie przeszła bez echa. O wszystkim dowiedziała się czeska Centralna Komisja Sędziowska. Takie sytuacje są karygodne i sędziego czekają ogromne konsekwencje, skutkujące najpewniej utratą pracy.

Zachowanie arbitra jest niedopuszczalne i czeskie władze sędziowskie z przewodniczącym, Pavlem Maresem na czele, nie będą tolerować tego typu wybryków.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.