Zamach w Londynie? Nożownik i strzały na London Bridge

zamach w anglii

Zamach w Londynie? Dziś w godzinach popołudniowych na London Bridge w Londynie zaatakował nożownik. Podaje się, że kilka osób jest rannych. Pojawiają się też nieścisłe informacje dotyczące samego napastnika. Początkowo można było słyszeć, że został on przez policję zastrzelony. Teraz natomiast mówi się jedynie o jego zatrzymaniu. Ruch w stolicy Anglii jest utrudniony.

Zamach w Londynie? Nożownik i strzały na London Bridge

Jak na razie wokół całej sytuacji która miała miejsce w Londynie, panuje wielki dezinformacyjny chaos. Potwierdzeniem tego niech będzie już sam fakt sprzecznych informacji na temat tego, co ostatecznie stało się z napastnikiem. Początkowo pojawiała się informacja, że został on zastrzelony przez policjantów. Funkcjonariusze dementują jednak te plotki, przyznając, że jedynie zatrzymali agresora. Tak czy inaczej świadkowie są pewni, że na moście słyszeli strzały. Wszytko miało zacząć się od bójki. Jedna z osób miała wymachiwać nożem i zranić kilka osób. Dokładny bilans zdarzeń to jak na ten moment zagadka. Policja na bieżąco bada sprawę.

ZOBACZ TAKŻE: CMENTARNE HIENY ZNOWU W AKACJI – UKRADLI SENTYMENTALNĄ FIGURĘ Z POMNIKA NIEDAWNEGO ZMARŁEGO 8-LETNIEGO CHŁOPCA. RODZINA PROSI O POMOC

Most zablokowany, trwa dochodzenie – wzmożone działania policji

Kordony policji otoczyły cały London Bridge. Funkcjonariusze prowadzą wzmożone działania wyjaśniające okoliczności niepokojącego zajścia. Ruch w stolicy Anglii nie przebiega płynnie.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.