Zaginięcie małego chłopca! Policja poszukuje 13-letniego Mateusza

zaginięcie małego chłopca

Zaginięcie małego chłopca! Policja w Wielkopolsce postawiona jest w stan najwyższej gotowości. Wszystko ze względu na poszukiwania 13-letniego Mateusza. Młodzieniec po raz ostatni widziany był nad ranem, koło godziny 10:00 w sklepie w miejscowości z której pochodzi – mianowicie w Łopuchowie. Poszukiwania są wzmożone zwłaszcza ze względu na zimne noce. Podkreśla się, że czas gra tutaj bardzo ważną rolę. 

Zaginięcie małego chłopca! Policja poszukuje 13-letniego Mateusza z Łopuchowa

Policja w Wielkopolsce poszukuje małego chłopca, który rano oddalił się z domu i do tej pory nie wrócił! 13-letni Mateusz oddalił się z domu w Łopuchowie, gdzie mieszka. Po raz ostatni widziano go w sklepie w rodzinnej miejscowości około godziny 10:00 nad ranem. Istotną kwestią jest także fakt, że chłopczyk zabrał ze sobą z domu sprzęt biwakowy, typowy dla harcerzy.

ZOBACZ TAKŻE: MUZUŁMAŃSCY STUDENCI W POLSCE CHCĄ PRZERW NA MODLITWĘ! BEZPRECEDENSOWA SYTUACJA MA MIEJSCE NA UNIWERSYTECIE MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Poszukiwania niezwykle intensywne – wszystko ze względu na zimne noce

Policja podkreśla, że robi wszystko aby chłopca odnaleźć jak najszybciej. A to ze względu na coraz zimniejsze noce. Spędzenie jej poza domem bez odpowiedniego sprzętu, może skończyć się tragicznie. Funkcjonariusze podkreślają, że czas odgrywa w całej sytuacji kluczową rolę.

Policja prosi o pomoc

Komunikaty policji podkreślają, że jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w sprawie – proszony jest o kontakt pod numerem 112 lub bezpośrednio z funkcjonariuszami.

źródło zdjęcia: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.