Zagapił się i przekroczył granicę – czekają go 2 tygodnie kwarantanny! [WIDEO]

zagapił się i przekroczył granicę

Zagapił się i przekroczył granicę – teraz czekają go aż 2 tygodnie kwarantanny! Polska na poważnie wzięła się za kontrole społeczeństwa, zarówno na granicach kraju, jak i podczas domowej kwarantanny. Policja sprawdza, czy osoby nią objęte rzeczywiście przestrzegają reguł. Warto przypomnieć, że za ich łamanie grożą wysokie kary pieniężne. Nerwowo jest przede wszystkim na granicach, gdzie przeważnie korkują się drogi. W wiadomościach emitowanych przez telewizję Polsat, zobaczyć można było sytuację, w której pewien mężczyzna zagapił się i przypadkiem przekroczył granicę. Został natychmiast skontrolowany i nałożono na niego dwutygodniową kwarantannę. Przekaz jest jasny – „nie ma przebacz”. Poniżej można zobaczyć nagranie z danej sytuacji, które opublikowano na portalu Facebook.

Zagapił się i przekroczył granicę – czekają go 2 tygodnie kwarantanny

Jednych ta sytuacja bawi, inni z kolei zwracają uwagę na fakt, jak poważnie służby podchodzą do wydanych im zaleceń. Na własnej skórze przekonał się o tym pewien mężczyzna, który zupełnym przypadkiem, przez zagapienie się, przekroczył granicę Polski w Kołbaskowie (granica z Niemcami). Jak sam przyznał w materiale telewizji Polsat, „zamiast skręcić – nie skręcił i się przejechał”. Teraz będzie musiał odpocząć od przejażdżek przez przynajmniej dwa tygodnie, gdyż nałożono na niego obowiązkową kwarantannę. Takich sytuacji może być jednak więcej. Obstawiające granice służby zwyczajnie nie patyczkują się z osobami, które zawędrowały tam nawet przez pomyłkę, przykładowo nie znając drogi.

ZOBACZ TAKŻE: POLSKA WPROWADZIŁA STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO! Z CZYM SIĘ TO WIĄŻE? CO TERAZ CZEKA POLAKÓW? KIEDY SYTUACJA WRÓCI DO STANU NORMALNOŚCI – TAKIEGO, DO JAKIEGO WSZYSCY PRZYWYKLI? ROBI SIĘ BARDZO POWAŻNIE

W sieci pojawiło się nagranie – internauci rozbawieni, wszystko przypomina komedię. Zobacz wideo!

Wideo, które emitowane było w telewizji Polsat, a teraz krąży po sieci – powoli staje się hitem. Internautów bawi fakt, że przez swoją nieuwagę, mężczyzna będzie przez dwa tygodnie „uwięziony” w domu. Wielu także chwali służby za zdecydowaną reakcję i niepobłażanie nikomu złamania reguł.

Nagranie o którym mowa, można zobaczyć między innymi tutaj:

źródło zdjęcia: Facebook, Policja Małopolska, poglądowe

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.