Katastrofa na budowie – „Panie, kto to Panu tak spier***” – [WIDEO]

katastrofa na budowie

Katastrofa na budowie – w sieci pojawiło się wideo, ukazujące wypadek, który miał miejsce na placu budowy. Film jest krótki, jednak robi ogromne wrażenie. To co tam się stało, zdecydowanie zaskoczyło robotników, wykonujących zdawałoby się rutynowe czynności. Gdzie jednak popełnili błąd? Na to pytanie, odpowiedź z pewnością będą znać eksperci. Wokół tajemniczego nagrania, w sieci nie ma zbyt wielu informacji. Warto je jednak zobaczyć, bo z pewnością zaskoczy niejednego tak samo jak osoby, które widać na materiale. Nagranie poniżej!

Katastrofa na budowie – w sieci pojawiło się dramatyczne i zaskakujące nagranie

Co tam się wydarzyło? Takie pytanie zadają sobie wszyscy oglądający nagranie, które w serwisie YouTube ukazało się 12 marce tego roku. Wychodzi więc na to, że jest ono stosunkowo młode. Co więcej, także sam materiał wideo okraszony jest datą – w lewym górnym rogu widać zapiski pochodzące prawdopodobnie z kamery, która wszystko zarejestrowała. Widnieje tam data 24.02.2020. Jeśli jest prawdziwa, wskazuje to na fakt, że wszystko działo się niedawno. Wideo na ten moment ma zaledwie nieco ponad 27 tysięcy wyświetleń. Istnieje jednak szansa, że niebawem stanie się zdecydowanie bardziej popularne.

ZOBACZ TAKŻE: CAŁY ŚWIAT POMAGA WŁOCHOM JAK TYLKO SIĘ DA. POPULARNA STRONA Z FILMAMI DLA DOROSŁYCH – PORNHUB – OFERUJE WSZYSTKIM MIESZKAJĄCYM WE WŁOSZECH DOSTĘP DO FUNKCJI PREMIUM SWOJEGO PORTALU. A TO DLATEGO, ABY WŁOSI SIEDZIELI W DOMACH I NIE ROZPRZESTRZENIALI WIRUSA

„Panie, kto to Panu tak spier***” – zobacz porażające nagranie z katastrofy na budowie! WIDEO

Na omawianym wideo, zauważyć można przynajmniej siedmiu pracowników. W pocie czoła walczą prawdopodobnie z zalewaniem stropu. Jak się jednak okazuje, ktoś musiał się srogo pomylić w obliczeniach, lub w przygotowaniach do tego typu prac. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym nagraniu.

Niestety nie wiadomo nic o ewentualnym stanie zdrowia pracowników, a także o tym, czy któraś z widzianych na wideo osób ucierpiała. Jasne jest natomiast, że zaistniała sytuacja będzie się wiązać ze stratami finansowymi.

Zobacz nagranie:

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.