Zadyma w Żabce. Kobieta stanęła w obronie pracowników [WIDEO]

zadyma w żabce

Zadyma w Żabce. W sieci pojawiło się mocne nagranie, które już teraz staje się viralowe w naszym kraju. Pochodzi ono z popularnej sieci sklepów. Doszło tam do bardzo nieprzyjemnej sytuacji, w której celem młodych klientów stały się pracujące tam osoby. Na szczęście w kolejce do kasy stała pewna kobieta, która w porę zainterweniowała i bardzo sprawnie pohamowała zapędy agresorów. Bohaterka już teraz stała się ulubienicą internautów. Pod nagraniem zaroiło się od bardzo ciepłych komentarzy w jej kierunku. Szczegóły zobaczycie poniżej – jest tam również rzeczone nagranie!

Zadyma w Żabce. Kobieta stanęła w obronie pracowników, było naprawdę gorąco [WIDEO]

Żabka to w ostatnim czasie zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i ulubionych sklepów milionów Polaków. Wszystko dzięki temu, że dostępna jest już niemal na każdym kroku w większych miastach i nie tylko. Kolejnym atutem Żabki bez wątpienia jest fakt, że sklepy te często otwarte są do późna oraz w święta. Dzięki temu zyskują rzesze nowych klientów. Jednakże, z tego też faktu znaną sieciówkę odwiedzają osoby z niemal całego przekroju społeczeństwa. Przez to sprzedawcy nierzadko muszą mierzyć się z nieprzyjemnymi zdarzeniami.

Właśnie tak było w Płocku w sklepie zlokalizowanym na tamtejszej starówce. Jak się okazuje, doszło tam do awantury pomiędzy młodymi mężczyznami robiącymi zakupy, a obsługą Żabki. W momencie, gdy zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie, do akcji wkroczyła pewna kobieta, która także czekała na swoją kolej przy kasie. Portal o2.pl przytacza to, co mówiła bohaterka – wszystko w odpowiednio podniosłym tonie, co wzbudziło respekt awanturników:

Możesz stąd wyjść za chwilę, słowo honoru […] Więc się zachowuj, dobrze? One tutaj pracują. […] Przed chwileczką żeś się darł, mogę zadzwonić po policję.

ZOBACZ TAKŻE: Labirynt parawanów utrudniał ratownikom dotarcie do poszkodowanego. To usłyszeli od jednej z plażowiczek

Internauci zachwyceni odważną postawą kobiety

Nagranie, o którym mowa, opublikowano na TikToku. Pod nim znalazło się wiele ciepłych komentarzy, płynących w kierunku odważnej kobiety i jej niezłomnej postawy. To właśnie dzięki niej awanturnicy bardzo szybko się uspokoili. Materiał można zobaczyć poniżej:

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

@zysiek_ Dymy dymy #żabka #drama #sklep #afera ♬ dźwięk oryginalny – zysiek ✔

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.