Ząbkowice Śląskie: 18-latek zabił swoich rodziców i 7-letniego brata

Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie: w nocy policja otrzymała zgłoszenie od 18-letniego chłopaka, który relacjonował, że ktoś włamał się do mieszkania jego rodziców. Kiedy funkcjonariusze udali się na miejsce, znaleźli 3 ciała. Marcel C. przyznał się, że zamordował z użyciem siekiery swoich rodziców oraz 7-letniego brata.

Wskazał miejsce, gdzie zakopał siekierę

Do tragicznych wydarzeń doszło w miejscowości Ząbkowice Śląskie w województwie dolnośląskim. W nocy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do domu. 18-latek dzwonił z dachu domu twierdząc, że ktoś włamał się do ich mieszkania. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce znaleźli trzy martwe ciała: 48-letnich kobiety i mężczyzny oraz 7-letniego dziecka. Najstarszy syn zabitego małżeństwa – Marcel C. przyznał się do zabicia rodziny za pomocą siekiery, a następnie wskazał miejsce, w którym ją zakopał. Okoliczności tej tragedii bada policja oraz prokuratura.

Młody mężczyzna jest w rękach policji, jeszcze dziś ma zostać przesłuchany i usłyszeć zarzuty. Na miejscu zbrodni pracują śledczy i zabezpieczają ślady. Na razie nie chcą ujawniać więcej szczegółów.  Ilona Golec z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich poinformowała: „Mogę jedynie potwierdzić, że doszło do przestępstwa. Nie żyją trzy osoby, w tym 7-letnie dziecko. Został już zatrzymany młody mężczyzna podejrzewany o to przestępstwo.” 

ZOBACZ TAKŻE: WYBUCH GAZU W PRESZOWIE – ZARZUTY DLA PRACOWNIKÓW FIRMY, MOMENT EKSPLOZJI [WIDEO]

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.