Wybuch gazu w Preszowie – zarzuty dla pracowników firmy, moment eksplozji [WIDEO]

wybuch gazu w preszowie

Wybuch gazu w Preszowie – powraca głośna sprawa z ubiegłego piątku. Jak się okazuje, słowackie służby znalazły już pierwszych podejrzanych, którzy mieli przyczynić się ogromnej tragedii. Mianowicie, to dwóch robotników oraz menadżer firmy budowlanej. Mieli oni prowadzić prace przy instalacji gazowej. W sieci pojawiło się także nagranie z momentu eksplozji. Można zobaczyć je poniżej.

Wybuch gazu w Preszowie – zarzuty dla pracowników firmy budowlanej

Powraca głośna, tragiczna sprawa wybuchu gazu w wieżowcu w Preszowie, który miał miejsce w miniony piątek. Konkretne działania słowackiej policji i prokuratury, pozwoliły wytypować 3 winnych całego zajścia. Zarzuty dotyczące spowodowania ogólnego zagrożenia usłyszeli dwaj robotnicy, a także ich menadżer. Wszyscy należą do jednej firmy budowlanej i tego dnia mieli prowadzić prace przy instalacji gazowej. Co ciekawe, początkowo pojawiały się informacje, jakoby w sprawie zatrzymano aż 6 osób. Świadkowie są zgodni co do tego, że na niedługo przed wybuchem w okolicy było czuć gaz.

ZOBACZ TAKŻE: OBLAŁ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY 162 RAZY – REKORD POCHODZI Z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO. POWINIEN DAĆ SOBIE SPOKÓJ?

W sieci pojawiło się nagranie z momentu eksplozji gazu w wieżowcu w Preszowie

Budynek nadal grozi zawaleniem – poprzez potężną eksplozję, poważnie naruszona została jego konstrukcja. Bilans ofiar wzrósł do 7 osób, a nadal nie odnaleziono ósmej zaginionej. Służby podają jednak, że najpewniej nie przeżyła ona katastrofy.

Kamera pobliskiego monitoringu zarejestrowała moment tragicznego zdarzenia. Nagranie pojawiło się w portalu YouTube i można obejrzeć je poniżej.

Moment wybuchu gazu w Preszowie – WIDEO

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.