Zabił i zjadł matkę. Skandaliczny wyrok sądu!

Zabił i zjadł matkę

Szokujące doniesienia prosto z Hiszpanii. 26-letni wówczas mężczyzna zabił i zjadł własną matkę. Do zabójstwa miało dojść podczas jednej z rodzinnych kłótni. Po ponad 2 latach od zbrodni kanibal usłyszał wyrok. Dla wielu jest on jednak bardzo kontrowersyjny… Poznajcie szczegóły.

Zabił i zjadł matkę

Aż trudno uwierzyć, że człowiek może być zdolny do tak okrutnych rzeczy. Wszystkie dramatyczne zdarzenia miały miejsce w Hiszpanii, w lutym 2019 roku. Wówczas podczas kłótni rodzinnej doszło do brutalnego mordu. 26-letni Alberto S. G.udusił własną matkę, a następnie poćwiartował jej ciało na około 1000 kawałków. Przez kolejne 15 dni żywił zarówno siebie jak i swojego psa ciałem kobiety. Przetrzymywał je w zamrażalniku, a następnie gotował i zjadał.

ZOBACZ TAKŻE: ZGRAJA 10-LATKÓW PRZEŚLADUJE MIESZKAŃCÓW URSYNOWA – SZOK!

Brutalny mord wyszedł na jaw dzięki sąsiadom rodziny, którzy zaniepokoili się brakiem spotkań z kobietą. To oni wezwali policję informując, że od dawna nikt jej nie widział. Po zgłoszeniu funkcjonariusze udali się do mieszkania rodziny. Drzwi otworzył im mężczyzna, który zabił i zjadł swoją matkę. Na pytanie gdzie jest mama odpowiedział, że „jest obecna w domu”. Po chwili jednak dodał, że nie żyje. Służby znalazły fragmenty ciała kobiety w różnych miejscach, m.in. w łóżku i zamrażalniku.

Agencja Europa Press poinformowała, iż mężczyznę skazano na 15 lat i 5 miesięcy więzienia, a ponadto musi wypłacić swojemu bratu 60 tys. euro zadośćuczynienia.

Warto dodać, że kanibal znany był policjantom, głównie z powodu licznych interwencji. Jak informują media, było ich aż 12. Spowodowane były stosowaniem przez Alberto przemocy wobec matki, a także nadużywaniem alkoholu i narkotyków.

źródło: frm24.pl, wiadomosci.radiozet.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.