Zabawki w starym stylu powracają do McDonald’s. Nostalgia z lat 90.

zabawki w starym stylu

Zabawki w starym stylu powracają do McDonald’s! Ta wiadomość z pewnością ucieszy osoby, które z utęsknieniem wspominają upominki dołączane do zestawów dla dzieci jeszcze w latach 90. W sieci już teraz nie brakuje porównań nowych zabawek właśnie do wspomnianych czasów. Wszystko przy okazji premiery filmu „Kosmiczny Mecz: Nowa Era”. W Internecie pojawiły się nagrania prezentujące upominki przygotowane przez sieciową restaurację w typie fast-food. Zabawki zachwycają tak samo jak przed laty.

Zabawki w starym stylu powracają do McDonald’s Nostalgia z lat 90. znów odżywa

McDonald’s to z pewnością jedna z najpopularniejszych sieciowych restauracji typu fast-food na całym świecie. Uwielbiana jest przede wszystkim przez dzieci, jednak wpływ na to ma nie tylko serwowane tam jedzenie, ale również zabawki dołączane do zestawów Happy Meal. W ostatnich latach nie brakowało jednak opinii, że te znacznie się popsuły względem dawnych czasów. Zarzuty dotyczyły ich wykonania i tak zwanego „pójścia na łatwiznę”. Krótko mówiąc – przez minione lata, straciły one swój urok. Inaczej jest jednak teraz, gdy McDonald’s wypuszcza serię nowych zabawek, których motywem przewodnim jest nowy kinowy hit – „Kosmiczny Mecz: Nowa Era”. To rzecz jasna tytuł ściśle związany z popularnym „Kosmicznym Meczem” z lat 90.

Powrót naprawdę udanych zabawek jest bardzo nostalgiczny. Sprawia, że tęsknota do dawnych czasów powraca, ale dzięki świetnym zabawkom znów można niejako przenieść się w utęsknione młodzieńcze lata. Jak prezentują się nowe-stare zabawki? Można je zobaczyć na poniższym nagraniu:

ZOBACZ TAKŻE: CENA ZA ZDJĘCIE Z MASKOTKĄ NA KRUPÓWKACH ZWALA Z NÓG! ZATRWAŻAJĄCA RELACJA TURYSTÓW. TO ZWYKŁE NACIĄGANIE?

Nowe zabawki spotkały się z pozytywnym odbiorem i zachwycają funkcjami

Zabawki, które trafiły do sieci restauracji McDonald’s cieszą się naprawdę znakomitym uznaniem. Każda z nich posiada ciekawą funkcję, która sprawia, że nie można ich postrzegać jako jedynie nudne figurki.

Czy jednak McDonald’s nadal będzie szedł taką drogą? O tym przekonamy się dopiero wtedy, gdy pojawi się kolejna seria zabawek dołączanych do zestawów Happy Meal. Jeśli okaże się, że opinie i prośby klientów zostaną wysłuchane, możemy być dobrej myśli.

zabawki w mcdonalds

źródło: YouTube, people.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.