Audioriver 2019 – znamy rozpiskę godzinową koncertów [timetable]

Dokładnie w ten piątek odbędzie się 14 edycja kultowego festiwalu muzyki elektronicznej. Na oficjalnej stronie Audioriver 2019, pojawiła się już rozpiska godzinowa, dzięki której będziecie mogli zaplanować sobie poszczególne wydarzenia. Organizatorzy zapewnili największe nazwiska, jak i wiele udogodnień na terenie festiwalu. 

Audioriver 2019 dodatkowe atrakcje

Oprócz wspaniałego line-upu, który co roku zaskakuje i zachęca, aby odwiedzić Płock, pojawi się wiele atrakcji. Mianowicie, strefa relaksu, czyli tzw. chill strefa z fluorescencyjnymi kwiatami, które zapewnią niezapomniany klimat i przeniosą was w inny wymiar.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nowa scena & strefa #chillout 💫 #audioriver #festival #audioriver2019

Post udostępniony przez Audioriver Festival (@audioriver)

Dodatkowo, w Płocku pojawi się ekipa z sexed.pl na czele z samą Anją Rubik! To z pewnością dobry pomysł na poruszenie ważnych tematów, niekoniecznie związanych z muzyką. Będzie okazja do porozmawiania oraz do zobaczenia wyjątkowych projektów artystów tj. Robert Kuta czy Zofia Komasa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#sexedPL jedzie nad rzekę! 26 i 27 lipca Anja Rubik oraz jej projekt #sexedpl pojawi się w Płocku! W namiocie #sexedPL będziecie mogli swobodnie porozmawiać o seksie, intymności i przyjemności z teamem sexedPL – edukatorkami i edukatorami. W ramach akcji „Sprawdź się!” gościa #sexedpl – społecznego Komitetu ds. AIDS będziecie mogli także przebadać się w ekspresowym tempie, anonimowo i za darmo na obecność STI – HIV, HCV i Kiły. Specjalnie dla Was i specjalnie z okazji tych dwóch festiwalowych nocy zobaczycie projekty wyjątkowych artystów i artystek – Roberta Kuty, Zofii Komasy i Jany Łączyńskiej. #robertkuta #lato2019 #safesex #audioriver #audioriver2019

Post udostępniony przez Audioriver Festival (@audioriver)

Nie zabraknie też strefy ECO (EUandME), co da możliwość poznania zasad, które pomogą w ponownym wykorzystaniu tworzyw sztucznych, dając im drugie życie. Dla fanów sportu też się coś znajdzie, gdyż na terenie festiwalu znajdziecie ruchomą ściankę wspinaczkową! To będzie zdecydowanie intensywny czas!

Audioriver 2019 godzinowa rozpiska (timetable)

Warto sobie wcześniej zaplanować na jakie koncerty chcecie iść. Dzięki organizatorom, mamy już taką możliwość, ponieważ pojawiła się godzinowa rozpiska. Koncerty odbywają się na kilku scenach m.in. Main Stage, Circus Tent, Burn Stage czy Kosmos. Teren festiwalu nie jest mały, jednak wszystko jest sprawnie zorganizowane i rozmieszczone tak, aby ułatwić poruszanie się. Pod spodem znajdziecie wszystkich artystów, godziny koncertów oraz na jakich scenach ich zobaczycie.

 

źródło zdjęć: audioriver.pl

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.