Wypadek w centrum – przerażające wideo. Zobacz!

W sobotę w centrum Seattle miał miejsce przerażający wypadek. W jego wyniku doszło do poważnych zniszczeń miejskiej infrastruktury. Są również straty w ludziach.

Jak wynika z informacji podanych przez media, śmierć poniosły 4 osoby (3 mężczyzn i 1 kobieta). Podano także że 3 osoby trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami – byli to 25-letnia kobieta, 28-letni mężczyzna i dziecko.

Budowlany żuraw z niewiadomych przyczyn w pewnym momencie runął na pięć samochodów znajdujących się na skrzyżowaniu w centrum miasta. Seattle Times podało informację, że dźwig znajdował się na terenie budowy nowych budynków firmy Google.

Wypadek w centrum przyczyny

Eksperci próbują ocenić jakie były przyczyny wypadku. Wciąż nie wiadomo czy nie zawinił tu błąd inżynierów zatrudnionych przez firmę Google. Jeśli znajdą się takie dowody, wypadek może negatywnie wpłynąć na wizerunek marki. 

Dotychczas mieszkańcy Seattle poinformowali media o złych warunkach pogodowych. Silny wiatr mógł przyczynić się do tego zdarzenia w znaczący sposób, choć wideo nie do końca to ukazuje.  Dopóki nie zostaną podane oficjalne informacje, nie poznamy prawdziwej przyczyny.

Poniżej wideo jednego ze świadków. Ukazano na nim wypadek w centrum Seattle z perspektywy nadjeżdżającego do miasta samochodu.


źródło zdjęcia: usatoday.com

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.