Sposób na zemstę po zdradzie? Zamówiła pod drzwi ex-partnera tonę cebuli! [FOTO]

sposób na zemstę po zdradzie

Sposób na zemstę po zdradzie? Pewna kobieta wpadła na iście szatański plan, który postanowiła wprowadzić w życie. Zraniona przez swojego partnera, nie chciała pozostać mu dłużna. Wybrała jednak metodę dziwną i wielce zaskakującą, a dodatkowo dość kosztowną. Jednego może być jednak pewna – facet popamięta to zajście oraz ją na całe życie. Dlaczego? A no dlatego, że rzeczoną zemstą było zamówienie pod jego drzwi tony czerwonej cebuli. W zamyśle miały doprowadzić go do łez – tak, jak on doprowadził do płaczu swoją byłą dziewczynę. Czy jednak rzeczywiście tak się stało? O szalonym pomyśle pewnej Chinki mówi już niemal cały świat.

Sposób na zemstę po zdradzie? Zamówiła pod drzwi ex-partnera tonę cebuli!

Zdrada to prawdopodobnie najgorsza rzecz, jaka może spotkać każdy związek. Łączy się to niemal zawsze z ogromnym bólem, cierpieniem przynajmniej jednej ze stron, a także – o czym będzie dziś mowa – z zemstą. W tym ostatnim aspekcie, zranione osoby kochają się prześcigać, wymyślając coraz to bardziej bolesne niespodzianki dla byłych partnerów. Niekiedy jednak sprawy idą za daleko. Jak jednak nazwać to, co miało miejsce w Zibo w prowincji Szantung na wschodnim wybrzeżu Chin? Tam, zraniona i wielce zrozpaczona kobieta, postanowiła zamówić pod drzwi ex-chłopaka tonę czerwonej cebuli. Miało to sprawić, że popamięta ją raz na zawsze. Teraz o kobiecie mówi już niemal cały świat.

ZOBACZ TAKŻE: TAK KOŃCZY SIĘ BRAWURA! POWAŻNY WYPADEK MŁODEJ MOTOCYKLISTKI. OGROMNA PRĘDKOŚĆ I UPADEK – CUDEM UNIKNĘŁA POWAŻNYCH OBRAŻEŃ! ZOBACZ WIDEO

Zrozpaczona kobieta chciała, aby jej były przez cebulę płakał tak jak ona. Kurier worki z cebulą pod drzwi mężczyzny nosił przez cztery godziny!

Najbardziej na wszystkim ucierpiał z pewnością budżet kobiety, a także kurier, który tego dnia pracował w dzielnicy, gdzie zaplanowano przedziwną przesyłkę. Jak zdradzają świadkowie i podaje portal ladbible.com, kierowca furgonetki, który dostarczał cebulę, pod drzwi „ofiary” nosił ją przez cztery godziny.

sposób na zemstę po zdradzie

Kurier został poinstruowany przez kobietę w ten sposób, aby nie dzwonił do odbiorcy, a przesyłkę miał zwyczajnie zostawić pod drzwiami. Na cebuli miała znajdować się jeszcze kartka o treści:

Płakałam przez trzy dni, teraz twoja kolej.

Gdy sprawa stałą się medialna, głos w niej zabrał sam mężczyzna, który rzekomo miał zdradzać swoją dziewczynę. Przyznał, że nic takiego nie miało miejsca, a powodem rozstania były narastające dziwne zachowanie partnerki…

sposób na zemstę po zdradzie

źródło: ladbible.com