Wypadek karuzeli w wesołym miasteczku. Świadkowie nagrali moment katastrofy [WIDEO]

wypadek karuzeli w wesołym miasteczku

Wypadek na karuzeli w wesołym miasteczku w indyjskim Mohali w stanie Pendżab. Do dramatycznie wyglądającej katastrofy doszło podczas festynu. W momencie wypadku na urządzeniu znajdowało się bardzo dużo osób, w tym przede wszystkim dzieci. Karuzela runęła ze znacznej wysokości w dół. Wiadomo, że sporo ludzi odniosło obrażenia, jednak na ten moment nie mówi się o ewentualnych śmiertelnych ofiarach tragedii. W sieci natomiast pojawiły się nagrania, na których widać jak doszło do katastrofy. Jeden z filmików znajdziecie poniżej.

Wypadek karuzeli w wesołym miasteczku. Świadkowie nagrali moment katastrofy [WIDEO]

Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w wesołym miasteczku w w indyjskim Mohali w stanie Pendżab. Atrakcje takie jak omawiana karuzela, stanęły tam z okazji festynu. Nikt jednak nie przypuszczał, że wszystko zakończy się fatalną katastrofą.

Festyn w Mohali, o którym mowa, organizowano w zeszłą niedzielę. Jedną z atrakcji wesołego miasteczka była wielka karuzela. Urządzenie podnosiło się na znaczną wysokość i obracało. Niestety, bez zarzutu działało tylko do czasu. W pewnym momencie, gdy maszyna była w maksymalnym pułapie wysokości – nieoczekiwanie opadła na ziemię, uderzając w nią z pełnym impetem. Na nieszczęście właśnie wtedy na karuzeli znajdowało się bardzo dużo osób. Jak czytamy w RMF24.pl – były to głównie kobiety i dzieci. Wszystko wyglądało naprawdę niebezpiecznie, co widać choćby na poniższym nagraniu. Materiał pochodzi od jednego ze świadków całego zajścia, który idealnie nagrał moment katastrofy:

ZOBACZ TAKŻE: Z ostatniej chwili: Jacek Kurski odwołany z funkcji prezesa TVP. Poznaliśmy nazwisko następcy

Co wiadomo o poszkodowanych? Jak dotąd brak informacji o ofiarach śmiertelnych wypadku

RMF24.pl powołując się na doniesienia bezpośrednio z indyjskich mediów podaje, że jak na razie brak informacji o ofiarach śmiertelnych. Przynajmniej kilkanaście osób odniosło jednak obrażenia. Wśród poszkodowanych są głównie kobiety i dzieci. Na Twitterze można znaleźć informację, że 16 osób biorących udział w katastrofie karuzeli znajduje się w szpitalach.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.