Wybuch pralni samoobsługowej we Wrocławiu [WIDEO]

wybuch pralni samoobsługowej we wrocławiu

Wybuch pralni samoobsługowej we Wrocławiu! Do zdarzenia doszło w lokalu przy ulicy Kurkowej 14. Wszystko wydarzyło się około godziny 16:30. Na miejsce przybyły 4 zastępy straży pożarnej, natomiast w okolicy słyszalny był bardzo głośny huk. Wywołało to niepokój okolicznych mieszkańców. Wstępne ustalenia mówią, że na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na potwierdzenie tych informacji należy jednak jeszcze trochę poczekać. W sieci pojawiły się pierwsze nagrania z miejsca zdarzenia.

Wybuch pralni samoobsługowej we Wrocławiu [WIDEO]

Do niebezpiecznego zajścia doszło we Wrocławiu. 27 kwietnia około godziny 16:30, w okolicy ulicy Kurkowej rozległ się olbrzymi huk. Jak się okazało, pochodził on z pralni samoobsługowej, mieszczącej się w budynku wielorodzinnym.

Jak podaje Gazeta Wrocławska, doszło tam do pożaru. Zapaliła się jedna z pralek i to właśnie ona miała eksplodować. Wszystko było na tyle silne, że na ulicę wypadły witryny pomieszczenia. GW podaje dalej, że szczęśliwie nikt nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku gwałtownego i niebezpiecznego zajścia.

Wybuch pralni we Wrocławiu

Więcej informacji niebawem…

W sieci pojawiły się pierwsze materiały pochodzące od świadków zdarzenia. Jeden z nich prezentujemy poniżej. Umieszczono go w serwisie Twitter (uwaga, materiał zawiera wulgaryzmy):

ZOBACZ TAKŻE: BITWA O LODY EKIPY W LIDLU! LODÓWKI PUSTE W KILKA SEKUND. W SIECI POJAWIŁY SIĘ NAGRANIA, LUDZIE WALCZYLI I POŻĄDANY PRODUKT. ZOBACZ NAGRANIE! SKĄD WZIĄŁ SIĘ FENOMEN LODÓW EKIPY FRIZA?

Pralnia samoobsługowa we Wrocławiu – wybuch

wybuch pralni wrocław

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.