Wściekły kierowca rzucił siekierą w przednią szybę innego pojazdu [WIDEO]

wśiciekły kierowca rzucił siekierą

Wściekły kierowca rzucił siekierą w przednią szybkę innego pojazdu. Narzędzie wbiło się w samochód ofiary. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważnych obrażeń, jednak wszystko mogło się skończyć naprawdę tragicznie. Sieć obiegło nagranie prezentujące nieprawdopodobne zajście na drodze. Agresor – jak gdyby nigdy nic – po wszystkim po prostu odjechał w swoją stronę. Ostatecznie jednak wpadł w ręce policji. Okazało się, że ma na sumieniu o wiele więcej wykroczeń. Przerażające zajście można zobaczyć na wideo, które znajdziecie w dalszej części tekstu.

Wściekły kierowca rzucił siekierą w przednią szybę innego pojazdu [WIDEO]

Agresja drogowa po raz kolejny weszła na wyższy, szokujący poziom. Do tej pory drogowe spięcia zwykle kończyły się na straszeniu, wulgarnych słowach, a w najgorszych przypadkach na rękoczynach. Teraz jednak w ruch poszedł niebezpieczny sprzęt, którym można pozbawić życia drugą osobę.

Opisywana sytuacja, która poruszyła media na całym świecie, wydarzyła się w Stanach Zjednoczonych. Dokładnie 27 lipca w Seattle, 47-letni kierowca jeepa – według wielu relacji bez powodu – zaczął trąbić na inną uczestniczkę ruchu drogowego. Po pewnym czasie postanowił ją wyprzedzić i zajechać drogę. To dobrze znany widok choćby z Polski. Takowe obrazki często można oglądać na kanałach „Stop Cham” lub „Polskie Drogi”. W USA na wulgarnych słowach się jednak nie skończyło. 47-latek wysiadł z auta, trzymając w ręce siekierę. Długo się nie zastanawiając, po prostu cisnął nią w samochód ofiary. Narzędzie wbiło się w przednią szybę. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu:

ZOBACZ TAKŻE: MAGIA NAGOŚCI – POLSKA EDYCJA JEDNAK SIĘ UKAŻE! NIESPODZIEWANE INFORMACJE ZACHWYCIŁY FANÓW PROGRAMU. KIEDY EMISJA? O KTÓREJ GODZINIE I NA JAKIM KANALE?

47-latek w końcu został schwytany. Okazało się, że na sumieniu miał o wiele więcej wykroczeń

Jak podają zagraniczne portale, policja po kilku dniach namierzyła sprawcę całego zamieszania. Okazało się, że na swoim koncie miał o wiele więcej wykroczeń. Dwa dni później po zdarzeniu z nagrania, miał odgrażać się innym osobom. Ponadto postawiono mu zarzut kierowania gróźb na tle rasowym. Wygląda na to, że czeka go odsiadka, chociaż oficjalnych wieści w tej sprawie jeszcze nie przekazano.

źródło: YouTube, ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.