Magia Nagości polska edycja jednak się ukaże! Premiera lada moment

magia nagości polska

Magia Nagości polska edycja jednak się ukaże! To nie lada gratka dla fanów programu, który robi furorę na całym świecie. Do tej pory w naszym kraju ukazywane były jedynie zagraniczne edycje kontrowersyjnego show. Już od początku trwającego roku dużo mówiło się o powstawaniu polskiej wersji „Magii Nagości”, jednak majową premierę odwołano. Teraz, ku uciesze telewidzów, potwierdzono, że program w polskim wydaniu zadebiutuje już niebawem. Na kiedy przewidziano emisję premierowego odcinka? Nastąpi to szybciej, niż może się wydawać!

Magia Nagości polska edycja jednak się ukaże! Premiera lada moment

Niczym bumerang co jakiś czas powraca temat programu „Magia Nagości”, który emitowany jest na stacji Zoom TV. Show zyskało ogromną popularność – przede wszystkim dzięki temu, że jest dość mocno kontrowersyjne. Wszystko polega na dobieraniu partnerów na randkę, kierując się jedynie widokiem ich nagiego ciała. Kandydaci znajdują się w specjalnie przygotowanych kolorowych kapsułach, gdzie stopniowo – poczynając od dołu – odkrywane jest ich ciało. Dopiero na końcu poznajemy ich twarz. Uczestnik ostatecznie musi wybrać jedną z osób, a następnie udaje się z nią na randkę.

Do tej pory emitowano jedynie zagraniczne edycje programu, jednak widząc rosnące nim zainteresowanie – twórcy postanowili stworzyć także polską edycję show. Spotkało się to ze sporym poruszeniem w narodzie. Nie wszystkim bowiem taki pomysł się spodobał. Między innymi przez to, premierę polskiej edycji zaplanowaną na maj odwołano. I gdy wszystkim wydawało się, że „polska” Magia Nagości nie doczeka się emisji – pojawiła się zaskakująca informacja – premiera krajowej edycji programu już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: TALIBOWIE W WESOŁYM MIASTECZKU – NIEPRAWDOPODOBNE NAGRANIA Z AFGANISTANU OBIEGŁY SIEĆ [WIDEO]

„Magia nagości. Polska” – kiedy premiera?

Ponowne wieści o premierze polskiej edycji Magii Nagości wprawiły wielu telewidzów w zachwyt. Wiadomo już, kiedy nastąpi emisja pierwszego odcinka. Stanie się to szybciej, niż wielu się wydawało. Mianowicie, pierwszy odcinek w Zoom TV będzie można obejrzeć już w piątek 3 września tego roku. Początek programu już o godzinie 23:00.

„Magia nagości. Polska” – kto prowadzącym?

Wiadomo już także, kto będzie prowadzącym program. W rolę gospodarza show wcieli się Beata Olga Kowalska.

źródło: eska.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.