Wrzucili rowerzystę do rowu! Szokujące nagranie obiega sieć [WIDEO]

wrzucili rowerzystę do rowu

Wrzucili rowerzystę do rowu! Szokujące nagranie w sieci zatacza coraz to większe kręgi, ludzie natomiast łapią się za głowy i nie dowierzają. Nieprawdopodobne zdaje się być to, że sytuacja którą nagrano i opublikowano, w ogóle miała miejsce. Nie wiadomo także nic o stanie zdrowia rowerzysty i jego ewentualnych obrażeniach. Zobaczcie bulwersujące wideo!

Wrzucili rowerzystę do rowu! Zobacz szokujące nagranie

O tym, że kierowcy samochodów i rowerzyści nie pałają do siebie sympatią – wie raczej każdy. Upust nerwów i demonstracja wzajemnych „uprzejmości” jest bardzo często pokazywana w sieci. Jednakże to co w Internecie pojawiło się tym razem, przechodzi ludzkie pojęcie. Nagraniem jak najszybciej powinna zająć się policja, bo – w przekonaniu wielu osób – była to zwykła napaść i właśnie za to powinni odpowiadać sprawcy bulwersującego zajścia. Wszystko prawdopodobnie działo się w Wielkiej Brytanii. Wideo zaczęło rozprzestrzeniać się w zawrotnym tempie. Możecie zobaczyć je poniżej:

To mogło skończyć się tragicznie

Z pewnością wielu pamięta tragiczny upadek Bjorga Lambrechta na tegorocznym Tour de Pologne. Kolarz wypadł z trasy, uderzając w betonowy przepust. W wyniku poważnym obrażeń wewnętrznych poniósł śmierć. Bardzo podobnie mogła skończyć się sytuacja widziana na powyższym filmie. Rowerzysta wjechał do zarośniętego rowu z impetem, a nie wiadomo co mogło się tam znajdować. Zachowanie mężczyzn z pojazdu jest karygodne i naprawdę trudno opisać je cenzuralnymi słowami.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL PODCZAS MECZU REPREZENTACJI FRANCJI. PIŁKARZE ODMÓWILI GRY!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.