Wokalistka Roxette nie żyje. Marie Fredriksson miała 61 lat

wokalistka roxette nie żyje

Wokalistka Roxette nie żyje! Marie Fredriksson miała 61 lat. Tragiczne wiadomości mediom przekazała firma menadżerska, która pod swoimi skrzydłami miała nieżyjącą już liderkę popularnego zespołu. Artystka zmagała się z poważną chorobą.

Wokalistka Roxette nie żyje. Marie Fredriksson miała 61 lat

Szokujące fanów zespołu Roxette wieści, do informacji publicznej przekazała firma menadżerska zajmująca się szwedzkim zespołem. Marie Fredriksson zmarła w wieku 61 lat, jednakże od dawna zmagała się z poważną chorobą, która zdecydowanie wyhamowała jej i tak niezwykle udaną karierę. Wszystko co złe, zaczęło się już w 2002 roku. Właśnie wtedy, gdy wokalistka zasłabła w łazience swojego domu, lekarze wykryli u niej nowotwór mózgu. Przeszła skomplikowaną operację, po której ku zdziwieniu wielu osób, doszła do siebie – nawet pomimo drastycznych rokowań.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK – ABW ZATRZYMAŁO UKRAIŃCA, KTÓRY PRZYGOTOWYWAŁ KRWAWY ZAMACH W JEDNEJ Z POLSKICH GALERII HANDLOWYCH! GROZI MU 5 LAT WIĘZIENIA

Nawrót choroby o zejście ze sceny w 2016 roku

Po trzech latach od zdiagnozowania poważnej choroby, Marie poczuła się lepiej. W międzyczasie przeszła skomplikowaną operację, przez którą musiała choćby na nowo nauczyć się mówić. Wielu zwraca jednak uwagę na fakt, że podczas koncertów – do których ostatecznie wróciła – była tak osłabiona, że musiała siedzieć na krześle.

Zespół Roxette którego gwiazdą była Marie Fredriksson powstał w 1986 roku.

Zmarła artystka miała męża oraz dwójkę dzieci.

źródło zdjęcia: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.