Władimir Putin ma poważne problemy ze zdrowiem? Śledztwo tabloidu wskazuje, że może być nieuleczalnie chory

to może rozwścieczyć putina

Od kilku tygodni przywódca Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin jest na językach całego świata. W związku z wywołaną wojną oraz brakiem przestrzegania jakichkolwiek zasad, pojawiły się przypuszczenia dotyczące choroby Putina. Brytyjski dziennik The Sun przeprowadził śledztwo w tej sprawie, a ich przewidywania budzą spore emocje.

Agresja Rosji na Ukrainę

24 lutego oddech wstrzymał cały świat. W godzinach porannych doszło do agresji Rosji na Ukrainę, a ataki trwają po dziś dzień. Armia Federacji Rosyjskiej prowadzi wojnę nie zważając uwagi na zasady i ustalenia. Uciekając przed brutalną wojną, do naszego kraju przybyło blisko milion uchodźców, którym okazano mnóstwo wsparcia i pomocy.

Operacje wojenne na Ukrainie wciąż trwają, a rządy Putina spotykają się z coraz to większą pogardą. Nic więc dziwnego, że pojawiły się spekulacje związane zarówno ze zdrowiem psychicznym jak i fizycznym prezydenta Rosji.

ZOBACZ TAKŻE: PUTIN GROZI: „SANKCJE ZACHODU PRYPOMINAJĄ WYPOWIEDZENIE WOJNY”

Władimir Putin jest nieuleczalnie chory?

Nie tak dawno amerykańscy urzędnicy powołujący się na źródła wywiadowcze zwrócili uwagę na stan psychiczny Władimira Putina:

„Putin został całkowicie odizolowany od otoczenia, częściowo z powodu Covid-19. Jest teraz w zasadzie sam, całkowicie odcięty od swoich doradców, odizolowany geograficznie. Jedyni ludzie, którzy z nim rozmawiają, to jego pochlebcy” 

Brak kontaktu z ludźmi, pandemia oraz atak na Ukrainę, który nie spełnił planów i oczekiwań przywódcy Rosji, niewątpliwie odbił się na psychice 69-latka. Warto podkreślić, że jakiekolwiek rozmyślania na temat stanu psychicznego Putina są jedynie sugestiami, a nie diagnozami.

Z kolei brytyjski dziennik The Sun zwrócił uwagę na kolejne aspekty dotyczące zdrowia Putina. Otóż pojawiły się przypuszczenia, że Władimir Putin może zmagać się z nieuleczalną chorobą Parkinsona. Świadczyć o tym mają takie objawy jak drżenie rąk, niepewny chód czy grymas na twarz. Z kolei Dmitrij Pieskow – rzecznik prasowy prezydenta Federacji Rosyjskiej zaprzeczył doniesieniom The Sun. Ponadto poinformował, że Władimir Putin nie ma żadnych problemów zdrowotnych.

 

źródło: The Sun, rmf24.pl, pomponik.pl, zdjęcie – pixabay.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.