Sfingowane wideo Putina?! Jeden szczegół zwraca uwagę [WIDEO]

sfingowane wideo putina

Sfingowane wideo Putina?! W sieci trwa dyskusja nad jednym z niedawnych wystąpień prezydenta Rosji. Podczas niego miał spotkać się z osobami pracującymi w rosyjskich liniach lotniczych. Na materiałach wideo widać, że Władimir Putin siedzi obok stewardess. Ale czy na pewno? Pojawiły się podejrzenia, że wszystko zostało sfingowane, a osoby obok Putina – po prostu wklejone komputerowo. Na materiale widać pewien szczegół, który pozwala wierzyć w takowe doniesienia. Do sprawy odniósł się też prezydent Ukrainy. Wołodymyr Zełenski niejako sparodiował Rosjanina w swoim wystąpieniu. Materiały zobaczycie w dalszej części tekstu.

Sfingowane wideo Putina?! Jeden szczegół zwraca uwagę – światowe media grzmią [WIDEO]

Od pewnego czasu eksperci bardzo uważnie zaczęli analizować zachowania Władimira Putina oraz jego wystąpienia. Pojawiały się bowiem informacje, że ten może się ukrywać i stronić od ludzi. Wymowne były także obrazki z jego rozmów, podczas których druga strona dialogu była od niego oddalona o przynajmniej kilkanaście metrów. Rozmówcy Putina zasiadali zazwyczaj po drugiej stronie potężnego, długiego stołu.

Tymczasem w mediach pojawiło się nagranie ze spotkania Władimira Putina z pracownikami rosyjskich linii lotniczych. Na nim widać, że stewardessy siedzą tuż obok prezydenta Rosji. Ale czy aby na pewno? Internauci zwrócili uwagę na pewien istotny szczegół, a jak się zaraz przekonacie – do wszystkiego odniósł się także prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski.

Nagranie, o którym mowa, można zobaczyć poniżej. W pewnym momencie jednak wydaje się, że ręka Putina przenika przez mikrofon znajdujący się obok niego. Zdaniem komentujących, osoby zasiadające obok Władimira Putina oraz sam mikrofon mogły zostać doklejone komputerowo:

ZOBACZ TAKŻE: LITR PALIWA W TAKIEJ CENIE JUŻ NIEBAWEM? BARDZO ZŁE WIEŚCI DLA POLSKICH KIEROWCÓW

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski „wbił szpilkę” Putinowi. Tak odniósł się do słynnego nagrania z mikrofonem

Jak już wcześniej wspomniano – nagranie, na którym ręka Putina rzekomo przenika przez mikrofon, komentowane jest na całym świecie. Do wszystkiego z przymrużeniem oka odniósł się prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Można zobaczyć to poniżej. Zełenski po przemówieniu celowo przesunął mikrofon, aby udowodnić, że jest on prawdziwy:

źródło: Twitter, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.