Wizjonerka przewidziała przyszłość Polaków – co nam grozi?

Wizjonerka przepowiedziała przyszłość Polakom

Znana amerykańska wizjonerka lata temu przewidziała przyszłość naszego narodu. Niestety wizja ta nie napawa optymizmem… Czy Polskę czeka kolejna wojna? Poznajcie szczegóły!

Veronica Lueken o Polsce

Veronica Lueken to znana mistyczka żyjąca w latach 1923-1995. Mając 47 lat doznała pierwszego objawienia Najświętszej Marii Panny oraz innych świętych Kościoła katolickiego. Wówczas głosiła przesłania w kościele pw świętego Roberta Bellarmine’a w Bayside oraz w Pawilonie Watykańskim w Parku Flushing Meadows. Co więcej, Veronica twierdziła, że pierwsze objawienie miało miejsce podczas wąchania perfum o zapachu róży, kiedy modliła się za Roberta Kennedy’ego. Twierdziła także, że ukazała jej się św. Teresa z Lisieux, która dyktowała jej przesłanie.

Mistyczka relacjonowała, że Maryja nakazała jej wybudowanie kaplicy w miejscu objawienia. Miały odbywać się tam nabożeństwa różańcowe, a także modlitwy w intencji papieża oraz księży. Kobieta po czasie zaczęła spisywać prawdy objawione jej podczas widzeń ze świętymi. Niektóre z nich znane są po dziś dzień. Przypisuje się jej wiele sprawdzonych przepowiedni, m.in. zwycięstwo komunizmu w Chinach, śmierć Mahatmy Ghandiego i zamach na Johna Kennedy’ego. Okazuje się, że Veronica swego czasu miała również wizję dotyczącą Polski.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ GLANC ZNOWU PRZERAŻA! „DEPOPULACJA” I KATASTROFA NA JESIEŃ

Okazuje się, że wizjonerka ujrzała Jezusa, który przekazał jej zatrważające informacje. Wynika z nich, że Rosja podbije nie tylko Polskę, ale i Włochy. W książce Teresy Kowalik i Przemysława Słowińskiego Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata pojawił się opis jednej z wizji Veronici:

I wtedy Chrystus pokazał mi coś nowego, coś, czego przedtem nie widziałam. Wziął mnie i powiedział: „To są ostrzeżenia i znaki, których macie oczekiwać. I kiedy zobaczycie te wydarzenia, wiedzcie, że oczyszczenie jest blisko (…)”. I ujrzałam kraj. Na granicy tego kraju stali ludzie w mundurach i Pan Jezus powiedział, że to Rosjanie i że Rosja dokona inwazji na ten kraj i podbije go. I Pan Jezus powiedział, że tym krajem jest Polska. Rosjanie wejdą do Polski i zajmą ją. I po tym wszystkim powiedział mi, że ci ludzie otoczą też inny kraj. Widziałam ten kraj – to była Italia. Rosja uderzy na Włochy, ale gdy tam wkroczy, to wtedy ciemności okryją ziemię.

źródło: popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.