Jasnowidz Glanc znowu przeraża. „Depopulacja” i katastrofa na jesień

jasnowidz glanc znowu przeraża

Jasnowidz Glanc znowu przeraża. Już teraz wydaje się, iż można śmiało rzec, że to drugi najsłynniejszy jasnowidz w Polsce, tuż po Krzysztofie Jackowskim. Podobnie jak on, Glanc prowadzi transmisje w portalu YouTube, podczas których dzieli się z widzami swoimi najnowszymi odczuciami i wizjami. Tym razem mężczyzna naprawdę przeraża, a jego słowa mają niebywale mroczny wydźwięk. O czym dokładniej mówił Wojciech Glanc, co czeka nas na jesień i co oznacza przytaczana w tytule „depopulacja”?

Jasnowidz Glanc znowu przeraża. „Depopulacja” i katastrofa na jesień. Zapowiada kolejną, dramatyczną falę zakażeń

W ostatnim czasie niebywale popularne stały się transmisje na żywo prowadzone przez uznanych jasnowidzów. Wszystko najczęściej odbywa się w portalu YouTube. Nie inaczej było niedawno, gdy ze swoimi widzami spotkał się jasnowidz Wojciech Glanc. Uznawany jest on za drugiego najpopularniejszego po Krzysztofie Jackowskim jasnowidza w naszym kraju. Osoby, które śledzą jego zapowiedzi, uważają, że część z nich się sprawdza. A jak będzie tym razem?

Glanc zapowiada straszne wydarzenia, które rozegrają się już w niedalekiej przyszłości. Podobnie jak jego kolega po fachu – mianowicie Krzysztof Jackowski – Glanc uważa, że trzecia fala zakażeń wirusem, z jaką mierzyliśmy się do niedawna, nie była niestety ostatnią. I to nawet biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej osób się zaszczepiło. Jego zdaniem na jesień czeka nas czwarta fala koronawirusa. Wojciech Glanc podczas transmisji mówił:

Moim zdaniem czeka nas czwarta fala na jesieni, która będzie określana o wiele gorszą i mocniejszą niż dotychczas. Ta czwarta fala nadchodzi, to jest bezdyskusyjne.

ZOBACZ TAKŻE: CZARNE PSZCZOŁY JUŻ W POLSCE! CZY POWINNIŚMY SIĘ ICH OBAWIAĆ?

Zdaniem jasnowidza, coś złego wydarzy się w Indiach. „Depopulacja”

W kontekście wspomnianej wcześniej depopulacji, Glanc wypowiada się o Indiach. Słowa jasnowidza brzmią enigmatycznie i przyprawiają o gęsią skórkę. Jasnowidz przewiduje, że w kraju może znaleźć się wiele samotnych dzieci. Jego słowa przytacza Radio ZET, my natomiast cytujemy je poniżej:

[…] Jakby Indie zostały określone „krainą sierot”. Tak jakby zabrakło dorosłych ludzi […] Coraz więcej będziemy mówić o potężnej śmiertelności, po prostu katastrofie, gdy mówimy o Indiach. Te Indie zostaną wręcz zdepopulowane. Pozostanie problem osieroconych dzieci, a świat będzie próbował się nimi zaopiekować […]

źródło: YouTube, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.