Wizja na rok 2023. Zniknie 500 plus? Znany jasnowidz niepokoi w przepowiedni

wizja na rok 2023

Wizja na rok 2023. To nas czeka już niebawem, najpopularniejszy polski jasnowidz niepokoi swoich odbiorców. W ostatnich dniach Krzysztof Jackowski poruszył temat przyszłego roku i tego, czego możemy się po nim spodziewać. Niestety, trudno mówić tutaj o optymizmie. Szczególnie trudno może być w Polsce. Co takiego mówił jasnowidz z Człuchowa? Zobaczcie sami!

Wizja na rok 2023. To nas czeka już niebawem, najpopularniejszy jasnowidz niepokoi w najnowszej przepowiedni. Zniknie 500 plus?

Rok 2023 nadchodzi coraz większymi krokami. Czy okaże się lepszym od 2022, w którym między innymi wybuchła wojna na Ukrainie? Czego mogą spodziewać się Polacy? Znany jasnowidz nie ma zbyt dobrych wieści. Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich niedawnych transmisji w serwisie YouTube poruszył temat nadchodzących miesięcy. Jego zdaniem kłopoty mogą mieć beneficjenci programów socjalnych. Na wypłacanie pieniędzy może zwyczajnie zacząć brakować środków – wszystko w obliczu wielkiego kryzysu. Krzysztof Jackowski mówił:

Socjal… mocno mi się to skojarzyło… w 2023 roku zauważymy, że rząd nasz, ktokolwiek będzie rządził, […] zacznie wymierać socjal jakikolwiek.

Jasnowidz wspomniał też o wielkim bałaganie i rozregulowaniu pewnego obowiązującego porządku, wszystko oczywiście związane jest z wypłacaniem tak zwanego socjalu:

Jakiś straszny bałagan mi się kojarzy. To wygląda na kompletne rozregulowanie jakiegoś porządku, który jest.

ZOBACZ TAKŻE: Kartka w Żabce hitem. Musiała zniknąć, zdjęcie poszło w internet [WIDEO]

Koniec świadczenia 500 plus? Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostrzega

W dalszych słowach Jackowskiego, które przytacza portal o2.pl, padły kolejne mocne kwestie. Zdaniem jasnowidza rząd zacznie nam odbierać to, co dawał przez ostatnie lata. Wszystko w imię kryzysu i pogarszającej się sytuacji materialnej. Wiele osób kojarzy to z najpopularniejszym świadczeniem – czyli 500 plus. W o2.pl czytamy fragmenty wypowiedzi Jackowskiego:

2023 rok będzie pierwszym rokiem, w którym wszystko, co politycy nam dali, lub co nam prowizorycznie dają, zacznie być odbierane w imię trudnej sytuacji, komplikującej się sytuacji coraz bardziej i w imię kryzysu z tego wynikającego.

Ponadto według wizji jasnowidza, rząd odważniej będzie wprowadzać kolejne kontrowersyjne decyzje. Pojawi swego rodzaju lęk i niepokój, który ma wszystko ułatwić:

Cel tego lęku będzie taki, że odważniej pewne decyzje będą wprowadzane, decyzje, na które w normalnej sytuacji na pewno byśmy się nie godzili. Też da to uzasadnienie na przyszłość, żeby sytuacja ekonomiczna się pogarszała, żeby było na co zganiać.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.