Wpadka TVP podczas meczu Polska – Meksyk. Nie wszyscy o tym wiedzą

wpadka tvp podczas meczu

Wpadka TVP podczas meczu Polska – Meksyk. Nie wszyscy o tym wiedzą! Telewizja Polska postanowiła przeprosić swoich widzów. O co tak naprawdę chodzi i co tak strasznie rozzłościło osoby, które spokojnie chciały obejrzeć pierwszy mecz polskiej reprezentacji na katarskim mundialu? Szczegóły poniżej. TVP już teraz zapewnia, że zrobi wszystko, aby podczas meczu z Arabią Saudyjską nic takiego nie miało miejsca.

Wpadka TVP podczas meczu Polska – Meksyk. Nie wszyscy o tym wiedzą

Kurz po pierwszym meczu reprezentacji Polski na tegorocznym mundialu opadł już niemal całkowicie. Tuż po ostatnim gwizdku niemal wszyscy kibice mówili o grze biało-czerwonych, wyniku oraz nietrafionym przez Roberta Lewandowskiego rzucie karnym. Jak się jednak okazuje, nie zabrakło też pewnej wpadki Telewizji Polskiej. Mianowicie, jak się okazuje – osoby, które zdecydowały się na oglądanie transmisji online na stronie internetowej TVP, miały kłopoty z odpaleniem meczu na samym jego początku.

Jak łatwo się domyślić, w sieci momentalnie zaroiło się od niepochlebnych komentarzy pod adresem stacji. Oburzeni widzowie nie szczędzili mocnych słów dla TVP. Serwis o2.pl relacjonuje, że Telewizja Polska jeszcze w trakcie meczu Polski z Meksykiem informowała o tym, iż próbuje wszystko naprawić. Problem ostatecznie udało się rozwiązać, ale niesmak pozostał. Telewizja postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Na Twitterze pojawił się następujący wpis:

Wiemy, że w pierwszych minutach niektórzy z Was nie mogli uruchomić transmisji. Zrobimy wszystko, aby już w sobotę podczas meczu Polska – Arabia Saudyjska nie doszło do takiej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Kartka w Żabce hitem. Musiała zniknąć, zdjęcie poszło w internet [WIDEO]

Polska – Arabia Saudyjska już w sobotę. O której mecz?

Drugi mecz polskiej reprezentacji już w nadchodzącą sobotę. O godzinie 14:00 podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z Arabią Saudyjską. To zespół, który w grupie z Polską, Argentyną i Meksykiem skazywany był na pożarcie. Sytuacja zmieniła się jednak diametralnie, gdy Arabia Saudyjska na dzień dobry wygrała z faworyzowaną Argentyną. Z kolei biało-czerwoni nie pokazali dobrej gry z Meksykiem. Już teraz sporo osób uważa, że Arabia Saudyjska ma większe szanse na wygranie, niż nasz zespół. Jeżeli jednak Polacy chcą nadal liczyć się w grze o awans z grupy, nie mają wyjścia – muszą w sobotę wygrać.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.