Wielkopolska: 16 pasażerów w 8-osobowym busie, kierowcą pijany Meksykanin

wielkopolska

Wielkopolska: 16 pasażerów w 8-osobowym busie! Pojazd prowadził Meksykanin, który – jak się okazało – był pod wpływem alkoholu. Do niezwykłej kontroli policyjnej doszło ranem, w poniedziałek 11 listopada na drodze nr 11 nieopodal Środy Wielkopolskiej. Wszystkie osoby w pojeździe okazały się być pochodzenia meksykańskiego. W Polsce przebywają legalnie. Nierozsądny kierowca może mieć spore kłopoty.

Wielkopolska: 16 pasażerów w 8-osobowym busie, pijany kierowca pochodzący z Meksyku

Wielu zachodzi w głowę – czy to jakiś rekord? Rutynowa kontrola policjantów z drogówki ze Środy Wielkopolskiej, przyniosła bardzo nieoczekiwane i zaskakujące rezultaty. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił fakt, że bus wydawał się być nieco przeładowany. Pierwsze podejrzenia, że być może porusza się nim zbyt duża ilość osób, okazały się trafne. Jednakże nikt chyba nie przypuszczał, że w pojeździe zmieściło się aż tyle osób. Meksykanin, którym okazał się kierowca, do pracy wiózł 16 osób, będących tej samej narodowości co on.

ZOBACZ TAKŻE: BULWERSUJĄCE I BANDYCKIE ZACHOWANIE PIŁKARZA W NIEMIECKIEJ BUNDESLIDZE! POWALIŁ NA ZIEMIĘ TRENERA DRUŻYNY PRZECIWNEJ – ZOBACZ NAGRANIE!

Mandaty dla pasażerów, kierowca zatrzymany – złoży wyjaśnienia w asyście tłumacza

Policjanci pasażerów feralnego busa ukarali mandatami za brak zapiętych pasów. Osoby te były ściśnięte, wiele z nich siedziało na drewnianych taboretach w przestrzeni bagażowej pojazdu. Meksykanin który kierował busem, został natomiast zatrzymany. Zarzuty usłyszy po przesłuchaniu, które jednakże z oczywistych względów odbędzie się w obecności tłumacza.

Wszystkie osoby które brały udział w zatrzymaniu, w Polsce przebywają legalnie. Mianowicie, posiadają one wizy pracownicze.

źródło zdjęcia: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.