Bandyckie zachowanie piłkarza! Powalił na ziemię trenera rywali [WIDEO]

bandyckie zachowanie piłkarza

Bandyckie zachowanie piłkarza! W meczu ligi niemieckiej, kapitan drużyny Eintracht Frankfurt, David Abraham, postąpił w sposób karygodny. Nie potrafiąc pogodzić się z nadchodzącą porażką, swoją frustrację wyładował na trenerze drużyny przeciwnej, 54-letnim Christianie Streichu. Na boisku wywiązała się potężna awantura, natomiast jej prowodyr zapłacił za swój występek czerwoną kartką – a to na pewno nie koniec konsekwencji dla krewkiego zawodnika.

Bandyckie zachowanie piłkarza! Powalił na ziemię trenera rywali

Sytuacje takie jak ta, która wydarzyły się w miniony weekend w niemieckiej Bundeslidze to na szczęście rzadkość. To, co zrobił jeden z zawodników Entrachtu Frankfurt, przechodzi ludzkie pojęcie. Mało tego – ataku na trenera drużyny przeciwnej dopuścił się kapitan zespołu, a więc ostatnia osoba, którą można by podejrzewać o tego typu zachowania. Mówiąc piłkarskim slangiem – Davidowi Abrahamowi zwyczajnie „odcięło prąd”. Wideo z całego zajścia można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: BEZDOMNI WYPROSZENI Z RESTAURACJI, WŁAŚCICIELKA WYRZUCIŁA ICH JEDZENIE DO KOSZA! SKANDAL WE WROCŁAWIU PRZY DWORCU PKP

Ogromna awantura ma murawie, mogą posypać się potężne kary

Tuż po zajściu, na murawie rozpętała się istna wojna. Piłkarze i sztab drużyny Freiburga rzucili się na zawodnika, który bez szacunku postąpił wobec ich trenera. Sytuację łagodzić musieli sędziowie, jednak długo nie przynosiło to skutku. Ostatecznie David Abraham zobaczył w pełni zasłużoną czerwoną kartkę. Wydaje się jednak, że nie jest to jedyna kara, na jaką zasługuje. Już teraz mówi się o tym, że piłkarskie władze w Niemczech mogą zawiesić go na kilka spotkań. Będzie to w pełni uzasadnione.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.