Wielka metamorfoza 15-letniej Darii – matka dwójki dzieci przekazała kolejne szokujące informacje!

Wielka metamorfoza 14-letniej Darii

Daria Sudnisznikowa nie przestaje szokować! 15-latka przeszła ogromną metamorfozę i co więcej, planuje ślub z nowym partnerem. Matka dwójki dzieci zasugerowała również, że spodziewa się kolejnego dziecka.

14-letnia matka dwójki dzieci

Historia Darii Sudnisznikowej z Rosji obiegła niemalże cały świat. 14-letka zyskała popularność dzięki swojej medialnej ciąży, jednak jeszcze większym zaskoczeniem okazała się jej druga ciąża. Młoda matka informowała, że pierwsza ciąża była wynikiem gwałtu, a badania DNA potwierdziły zeznania Darii. Z kolei ojcem drugiego dziecka miał być jej 10-letni kolega Iwan, jednak po czasie zmieniła zdanie i stwierdziła, że zaszła w ciążę z 30-letnim mężczyzną.

ZOBACZ TAKŻE: NIE ŻYJE DZIAŁACZKA PROABORCYJNA – ZMARŁA PODCZAS ZABIEGU USUWANIA CIĄŻY

W mediach rozpętała się ogromna burza wokół młodej matki, co niewątpliwie przyczyniło się do wzrostu jej popularności. Dziewczyna zdobyła się również na szczere wyznanie, w którym zdradziła, że jej życie wcale nie jest takie kolorowe.

Gdybyście tylko wiedzieli, co naprawdę dzieje się w moim życiu… Jestem okropnie zmęczona, ponieważ w rodzinie tylko ja zarabiam. Do tego cały czas siedzę z Emi. Wszyscy uwielbiają oceniać kogoś, nawet nie wiedząc, co się z tym człowiekiem dzieje – czytamy w jednym z wpisów Darii.

Okazuje się, ze to nie koniec kontrowersji związanych z Rosjanką. Dziewczyna ma obecnie 15 lat i przeszła ogromną metamorfozę. Za pośrednictwem Instagrama pokazała się w zupełnie nowym wizerunku – mocnym makijażu, blond włosach i ekstremalnie długich paznokciach. Żeby tego było mało, na zdjęciu widać młodego chłopaka i obrączkę na palcu Darii. W opisie zdjęcia czytamy:

Wychodzę za mąż

Przyszłym mężem Darii ma być niewiele starszy od niej Paweł. Według rosyjskiego prawa, ślub mogą wziąć osoby, które ukończyły 16. rok życia, jednak młoda matka zapewniła, że jest w stanie poczekać jeszcze rok. To jednak nie koniec „rewelacji”. 15-latka zasugerowała, że jest w kolejnej ciąży, jednak trudno wywnioskować czy to prawda czy żart.

 

źródło: instagram, parenting.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.