Wielka akcja w Lidlu! Rozdają za darmo coś, co zwłaszcza teraz przyda się każdemu

wielka akcja w lidlu

Wielka akcja w Lidlu! Rozdają za darmo coś, co zwłaszcza teraz przyda się każdemu. Promocja trwa jednak tylko dziś – lub do wyczerpania zapasów. Można zatem przypuszczać, że produkt będzie cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem. O co dokładnie chodzi? Jakie warunki należy spełnić, aby załapać się na oferowany za darmo produkt? Wszystko wyjaśniamy w dalszej części tekstu!

Wielka akcja w Lidlu. W popularnym dyskoncie za darmo rozdają bardzo potrzebną rzecz – przyda się każdemu, zwłaszcza teraz

Epidemia nie odpuszcza i wciąż postępuje. Tylko dziś w Polsce odnotowaliśmy ponad 25 tysięcy nowych zakażeń, co jest wynikiem niebywale niepokojącym. Wiele wskazuje na to, że lada moment rząd ogłosi nowe obostrzenia, które nie dotkną już poszczególnych regionów, a cały kraj. Jednym z obowiązków nieustannie pozostaje zakrywanie ust oraz nosa w przestrzeni publicznej. Ministerstwo Zdrowia zaleca jednak, aby nie czynić tego za pomocą szalików czy przyłbic. Najlepszą ochroną mają być maseczki, zwłaszcza chirurgiczne.

Właśnie tego dotyczy akcja, którą proponuje dziś Lidl. Jak się okazuje, klienci dyskontu mogą liczyć na darmowe maseczki – i to aż 10 sztuk. Promocja ma jednak ściśle określone reguły. Co zrobić, aby otrzymać darmowe maseczki w Lidlu?

ZOBACZ TAKŻE: BARIERA ZAKAŻEŃ PRZEBITA JUŻ DZIŚ! MINISTERSTWO ZDROWIA MOŻE ZAREAGOWAĆ OD RAZU – JESZCZE DZIŚ DECYZJA O OBOSTRZENIACH NA SKALĘ CAŁEGO KRAJU? ZAPOWIADANA KONFERENCJA ADAMA NIEDZIELSKIEGO MOŻE ODBYĆ SIĘ SZYBCIEJ! GRANICA PRZEWIDZIANA NA CZWARTEK OSIĄGNIĘTA WCZEŚNIEJ NIŻ KTOKOLWIEK SIĘ SPODZIEWAŁ

Jak dostać darmowe maseczki z Lidla? Warunki promocji na darmowe maseczki!

Choć promocja przygotowana przez sieć sklepów Lidl jest kusząca, nie każdy może liczyć na darmowe maseczki. Co zatem należy zrobić, aby je zdobyć? Pierwszy warunek to dokonanie zakupów na kwotę przynajmniej 99 złotych. Dopiero wtedy otrzymamy 10 jednorazowych maseczek. Koniecznie trzeba jednak pamiętać, że w bazową kwotę nie wliczają się produkty alkoholowe oraz tytoniowe i żywność dla niemowląt.

Kiedy darmowe maseczki w Lidlu?

Popularny dyskont promocję przewidział jedynie na dzień 17 marca (czyli dziś). Przy wszystkim zastrzeżono, że promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

źródło: RMF.fm

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.