Wielbłąd zadeptał Rosjanina na śmierć. Mężczyzna wcześniej bił zwierzę. Jest nagranie [WIDEO]

wielbłąd zdeptał rosjanina

Wielbłąd zadeptał Rosjanina na śmierć. Nieprawdopodobne wieści docierają z Rosji. Doszło tam do niecodziennego zdarzenia, w wyniku którego życia stracił 51-latek. Mężczyzna chwilę wcześniej brutalnie traktował zwierzę. To postanowiło wziąć odwet na człowieku. W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia. Znane jest także więcej szczegółów dotyczących tego makabrycznego zajścia. Więcej informacji oraz wideo znajdziecie poniżej.

Wielbłąd zadeptał Rosjanina na śmierć. Mężczyzna wcześniej bił zwierzę. Jest nagranie [WIDEO]

Wielbłąd zdeptał Rosjanina na śmierć. Do bardzo nietypowego a zarazem tragicznego zdarzenia doszło na zimowym obozie dla dzieci na Syberii. To właśnie tam sprowadzono wielbłąda, który miał być atrakcją dla uczestników obozu. Zwierzę jednak od samego początku było źle traktowane przez opiekuna. Zdarzenie relacjonuje portal o2.pl. Jak się okazuje, wielbłąd z początku zachowywał się spokojnie. W pewnym momencie 51-latek postanowił jednak wyładować na nim swoją agresję i mocno uderzył zwierzę. Wtedy zaczęła się cała akcja.

Zdezorientowany oraz rozwścieczony wielbłąd najpierw kilka razy ugryzł agresywnego opiekuna. Chwilę później ruszył na Rosjanina i go przewrócił, a następnie podeptał. Obrażenia mężczyzny okazały się bardzo poważne. Jak czytamy w o2.pl – przewieziono go do szpitala w Omsku, gdzie lekarze podjęli walkę o jego życie. Jak się jednak okazało, medycy byli bezradni i 51-latek zmarł. W sieci pojawił się fragment wideo, który zarejestrował całe zajście z wielbłądem w roli głównej.

Na filmie widać, że mężczyzna rzeczywiście mocno uderzył zwierzę. Później jednak przyszedł odwet wielbłąda, który zakończył się tragicznie. Dostępne materiały można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Tak odśnieża się w Polsce. Nagranie hitem internetu – podbija polskiego TikToka [WIDEO]

Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie

Serwis o2.pl uzupełnia informacje o fakt, że sprawą zainteresowała się prokuratura i prowadzone jest śledztwo. Biegli chcą ustalić okoliczności śmierci mężczyzny. Nie wiadomo, czy wielbłąda trzymano na obozie zgodnie z prawem – wszystko mają wyjaśnić tamtejsze służby.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter