Tak odśnieża się w Polsce. Nagranie hitem internetu [WIDEO]

tak odśnieża się w polsce

Tak odśnieża się w Polsce. W sieci pojawiło się wideo, które już teraz bije rekordy popularności. Wszystkim z innymi podzielił się pewien użytkownik TikToka. Mężczyzna pokazał jak z nadmiarem śniegu radzi sobie jego sąsiad. Co ciekawe, śnieg z posesji sąsiada lądował na działce nagrywającego. Odśnieżający robili to bez żadnych skrupułów. Do tej pory materiał odtworzono już 1,6 miliona razy, a wideo w chwili pisania tekstu ma dopiero dwa dni. Szczegóły i nagranie zobaczycie poniżej.

Tak odśnieża się w Polsce. Nagranie hitem internetu. Wszystko wrzucali na posesję sąsiada [WIDEO]

Ostatnie dni w wielu miejscach w Polsce stały pod znakiem śniegu. Intensywne opady dały się we znaki przede wszystkim kierowcom. W wielu miejscach narzekano, że służby nie radzą sobie z zalegającym na drogach i chodnikach białym puchem. Niektórzy zmuszeni byli wziąć sprawy w swoje ręce. Widać to było przede wszystkim na drogach osiedlowych, gdzie piaskarki i pługi zwykle nie docierały. Wiele osób zdecydowało się także usunąć śnieg ze swoich prywatnych posesji. Było go jednak na tyle dużo, że jego zgromadzenie w jednym miejscu stanowiło nie lada kłopot. Jak się jednak okazuje, niektórzy znaleźli na to sposób.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak pewni mężczyźni wyrzucają śnieg ze swojej działki na teren… sąsiada. Autor wideo wszystko opublikował na TikToku. Filmik okazał się istnym hitem i w zaledwie dwa dni zebrał ponad półtora miliona wyświetleń. Internauci zachodzą jednak w głowę – jak można tak postępować?

ZOBACZ TAKŻE: Wybuch na stacji paliw w Zgorzelcu. Do sieci wyciekło dramatyczne nagranie [WIDEO]

„Proszę bardzo – tak mój sąsiad odśnieża swoje podwórko”

Co ciekawe, nagrywający był bardzo wyważony i ze spokojem przyglądał się temu, co wyprawia jego sąsiad. Wszystko skwitował zwyczajnym: „Proszę bardzo – tak mój sąsiad odśnieża swoje podwórko”. Nieco inną postawę prezentowali natomiast liczni komentujący. Pod filmikiem można zobaczyć następujące wpisy:

„w nocy bym mu wszystko przesyłała”; „kurcze ja bym wyszła i na drugą stronę”; „Za godzinę wszystko byłoby zwrócone”

źródło: o2.pl, TikTok; foto: zrzut ekranu TikTok

Materiał wideo można obejrzeć poniżej:

@siemaprzema♬ dźwięk oryginalny – Przemysław

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.