Wiceminister Łukasz Mejza udaje się na bezpłatny urlop – chce walczyć o swoje dobre imię

Łukasz Mejza

Wiceminister sportu i turystyki Łukasz Mejza poinformował, że udaje się na bezpłatny urlop. Wystąpił również do Marszałka Sejmu z prośbą o urlop od wykonywania obowiązków poselskich. W tym czasie polityk chce zawalczyć o swoje dobre imię.

Afera z Łukaszem Mejzą w roli głównej

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach jednym z głównych tematów jest wiceminister Łukasz Mejza oraz jego kontrowersyjna działalność medyczna. Ze śledztwa przeprowadzonego przez serwis wp.pl, dowiadujemy się, że polityk w przeszłości założył działalność medyczną specjalizującą się w leczeniu chorób trudnowyleczalnych lub nieuleczalnych. Schorzenia miały być leczone metodami uznanymi za niebezpieczne lub niesprawdzone. Ponadto leczenie było niezwykle drogie, co budzi kolejne emocje.

Warto dodać, że w środę 8 grudnia odbyła się konferencja prasowa związana ze sprawą. Wiceminister nie pozwolił zadawać pytań, jednak sam zabrał głos mówiąc, że sprawa jest atakiem w jego stronę jak i stronę rządu.

Mamy do czynienia przez ostatnie dni z największym atakiem politycznym po 1989 roku. Atakiem na Zjednoczoną Prawicę i atakiem na większość rządową. Atakiem bezpardonowym i bez precedensu. Atakiem, w którym przekroczono wszystkie możliwe granice, aby obalić rząd. Atakiem, w którym manipulując faktami, do walki politycznej wykorzystuje się chore, niewinne osoby i ich rodziny. Atak ten jest wymierzony we mnie, ale jego celem jest obalenie większości rządowej – powiedział na konferencji prasowej wiceminister Mejza.

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA WSTAŁ Z WÓZKA INWALIDZKIEGO PODCZAS KONFERENCJI PRASOWEJ WICEMINISTRA ŁUKASZA MEJZY [WIDEO]

Wiceminister Łukasz Mejza udaje się na bezpłatny urlop

2 dni po konferencji prasowej, wiceminister Mejza poinformował, że udaje się na bezpłatny urlop, by w tym czasie zawalczyć o swoje dobre imię. Zaznaczył również, że tak jak zapowiedział, złożył i wciąż składa liczne pozwy i wezwania sądowe.

Chcąc w najbliższych tygodniach w pełni poświecić się walce o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość, zawieszam swój udział w pracach MSiT. Zawnioskowałem o udzielenie mi od dzisiaj urlopu bezpłatnego w MSiT, na który otrzymałem zgodę. Wystąpiłem również do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich – poinformował na Facebooku Łukasz Mejza.

 

źródło: facebook.com, rmf24.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.